А ти допоможеш Святому Миколаю?

Львівську соціальну ініціативу підтримали по всій Україні

До 16 грудня у Львові, Рівному, Івано-Франківську, Одесі, Вінниці та Києві збиратимуть пакунки, аби напередодні дня Святого Миколая виконати бажання дітей-сиріт, повідомляє прес-служба Львівської міськради. Організовує флешмоб “Я допомагаю святому Миколаю. А ти?” товариство допомоги “Свербивус”. 
Основна мета – привернути увагу до потреб дітей у сиротинцях та подарувати їм свято Миколая. Цього року акція стала всеукраїнською – товариство допомоги “Свербивус” збиратиме дитячі побажання в таких містах, як Львів, Вінниця, Рівне, Київ, Одеса та Івано-Франківськ.
“Нас підтримали місцеві громадські активісти, тож тепер ми певні, що зібрані подарунки дійсно дійдуть до дітей. Запрошуємо долучатись усіх, хто хоче подарувати соціально незахищеним дітям справжнє передноворічне диво”, – каже Марта Присяжнюк, організатор проекту від товариства допомоги “Свербивус”.
Аби долучитись до соціальної ініціативи, потрібно вибрати листа зі списку запропонованих за посиланням http://sverbyvus.org.ua/can/, зареєструватись у координатора, телефонувавши на номер 050 373 15 96, підтвердити, що ви справді виконаєте бажання конкретної дитини, аж тоді зібрати пакунок і передати його на адресу, вказану у посиланні http://bit.ly/1NOH90E.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4454 / 3.96MB / SQL:{query_count}