Прикордоння з відремонтованими дорогами

Отримані кошти з польського кредиту на ремонт прикордонної інфраструктури у Львівській області можна буде використати ще цього року

Отримані кошти з польського кредиту на ремонт прикордонної інфраструктури у Львівській області можна буде використати ще цього року. Очільник Львівщини Олег Синютка домовився про це з міністром фінансів Наталією Яресько, інформує прес-службі ЛОДА. 
“Потрібно підготувати проектно-кошторисну документацію і за хорошої погоди можна буде розпочати ремонтні роботи ще цього року. Найгірша ситуація з дорогою до пункту пропуску “Грушів – Будомєж”, тому можна було б скерувати першочергово кошти на цей напрямок”, – зазначив Олег Синютка.
Окрім того, очільник області повідомив, що розглядається можливість виділення Європейським банком реконструкції й розвитку 20 млн євро на капітальний ремонт дороги Львів – Самбір – Старий Самбір – Турка.
Голова ОДА доручив підготувати проектно-кошторисну документацію, щоб у квітні наступного року розпочати роботи на цьому відрізку дороги.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8467 / 1.52MB / SQL:{query_count}