Львів’янин виграв суд в Авакова

Львівський активіст виграв справу щодо відмови у перекладі виступів міністра МВС України Арсена Авакова

Львівський активіст Святослав Літинський, який першим в Україні отримав паспорт без російського дубляжу, виграв справу щодо відмови у перекладі виступів міністра МВС України Арсена Авакова. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам активіст. 
Причиною для позову в суд став виступ Арсена Авакова про нову поліцію російською мовою. Відтак Святослав Літинський звернувся до МВС з проханням надати український переклад виступу міністра. Однак в міністерстві на це прохання відповіли відмовою.
“Подивився я відео про нову поліцію. Мене ця тема дуже цікавить, адже я є представником громадськості в комісії прийому до нової поліції. В цьому відео Арсен Аваков говорив російською мовою про нову поліцію. Я з цього виступу нічого не зрозумів. Я надіслав запит до МВС, щоб вони надали мені переклад виступу чиновника українською мовою. Однак, мені відмовили надавати такий переклад”, – зазначає Святослав Літинський, інформує tvoemisto.tv. Спочатку суд повинен був відбутися 3 вересня, однак згодом його перенесли на 14 вересня. Суддя виніс своє рішення, ставши на бік активіста.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8465 / 1.52MB / SQL:{query_count}