Львів’ян закликають перевірити здоров’я

У Львові з 15 до 30 вересня у кожному районі відбудуться профілактичні акції “Здорове місто”

У Львові з 15 до 30 вересня у кожному районі відбудуться профілактичні акції “Здорове місто”. Усі охочi зможуть проконсультуватись безкоштовно у медичних спеціалістів, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 
“Упродовж останнього року показники стану здоров’я львів’ян мають тенденцію до погіршення, зокрема, за результатами шести місяців 2015-го, зросли, порівняно з аналогічним періодом 2014-го: показник загальної смертності з 4,4 до 4,6 на 1 тис. населення; показник смертності від хворіб системи кровообігу з 36,8 до 38,6 на 10 тис. населення; показник  захворюваності на онкологічні хвороби з 179,2 до 191,8 на 100 тис. населення та занедбаність злоякісних захворювань з 13,8% до 13,9%”, – розповів начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб.
Акцію проводять задля профілактики і раннього виявлення небезпечних недуг. Мешканці зможуть пройти тренінг iз надання невідкладної допомоги та отримати консультації кардіолога, ендокринолога, сімейного лікаря, педіатра, мамолога. Також є можливість пройти обстеження: на мобільному флюорографі; вимірювання артеріального тиску; визначення індексу маси тіла; вимірювання рівня глюкози; електрокардіографічне дослідження; УЗД молочних залоз. 
Зокрема на базі міської дитячої клінічної лікарні (вул. Орлика, 4) 12, 19, 26 вересня з 9.00 до 13.00 буде проводитись безкоштовне обстеження дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8273 / 1.52MB / SQL:{query_count}