Щеплення у три етапи

Львівщина однією з перших отримає вакцину від поліомієліту

Міністерство охорони здоров’я України планує провести три раунди імунізації з використанням оральної полівакцини (ОПВ) для всіх дітей віком до шести років незалежно від того, чи були вони імунізовані від поліомієліту до цього, заявив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець, повідомляє прес-служба Міністерcтва охорони здоров’я. 
За словами Перегінця, в третьому раунді заплановано імунізувати дітей до 10 років.
“На сьогодні не виявлено нових випадків поліомієліту в Україні, однак ситуація залишається небезпечною... кількість мутацій вірусу, який виявили в дітей у Закарпатській області, показує, що цей вірус міг циркулювати в Україні протягом останніх двох років і через низький рівень імунізації від поліомієліту”, – зазначив заступник голови Міністерства.
Як зазначив Перегінець, перший раунд буде проводитися поетапно: із Закарпатської області та прилеглих до неї Львівської, Івано-Франківської областей, а тоді протягом двох тижнів має бути охоплена вся Україна, при цьому імунізація повинна покрити 95% усіх дітей.
За словами заступника глави Міністерcтва, вакцину отримають усі регіональні управління охорони здоров’я. Вакцинація проти поліомієліту буде безкоштовною. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8205 / 1.52MB / SQL:{query_count}