Навігатор здоров’я

Львівські шестикласники вивчатимуть предмет “Основи здоров’я” за новою методикою

Цього року учні 6-их класів львівських шкіл більше дізнаються про інформацію, яка ховається за штих-кодами та іншими позначками, які виробник наносить на упаковання.
 “Навігатор по етикетках” – так називається новий проект y рамках предмету “Основи здоров’я”. Створено його за підтримки Львівської міської ради, управління освіти, Навчально-методичного центру м. Львова та вітчизняних компаній і торгових марок, інформує прес-служба Львівської міської ради.
До участі у проекті зголосилися виробники, які відкрито готові розповідати про систему контролю якості продуктів харчування, інформацію на етикетках та технології виробництва.
 “Працюючи над створенням ресурсних матеріалів до проекту, педагоги-члени робочої групи дізналися багато цікавої та потрібної кожному споживачу інформації від виробників про те, на що потрібно звертати увагу при виборі продуктів харчування. Ми обговорювали деталі, уточнювали певні моменти, відбирали ту інформацію, яка б була найбільш цікавою і необхідною для учнів, підбирали такі методики і форми роботи, які б давали максимальний ефект для розвитку компетентностi у шестикласників. Адже основна мета курсу “Основи здоров’я” у 6 класі – формування в учнів вміння обирати продукти харчування, які б сприяли покращенню та зміцненню здоров’я, використовуючи інформацію, яка зазначається виробниками на етикетках”, – розповіла  Валентина Олійник, методист Навчально-методичного центру, координатор робочої групи.
 “Навігатор по етикетках” викладатимуть у рамках у межах курсу “Основи здоров’я” для учнів 6 класу, з цією метою вже підписано відповідний наказ управління освіти міської ради. Посібник для учителів та робочий зошит для учнів – у процесі дизайну та підготовки для друку. Планується, що вже у вересні усі вчителі з курсу “Основи здоров’я” отримають примірник книги “Навігатор по етикетках” та розповсюдять робочий зошит із оригінальними вправами усім шестикласникам.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7975 / 1.53MB / SQL:{query_count}