Хабарникам – боятися!

Перше територіальне управління Антикорупційного бюро створять у Львові

фото: прес-служба ЛОДА
До кінця 2015-го на Львівщині планують створити перше територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Юрисдикція органу спершу поширюватиметься на три області, згодом її можуть розширити до шести, про що 21 серпня розповів директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник на зустрічі з представниками громадських організацій Львівщини.
Територіальне бюро у Львові налічуватиме 15 осіб. Його керівник та працівники обиратимуться на конкурсній основі, інформує прес-служба ЛОДА. Відкритий конкурс на ці посади оголосять вже у вересні. Загалом в Україні заплановано створення семи територіальних управлінь Антикорупційного бюро. Після Львова такі органи першочергово запрацюють в Одесі та Дніпропетровську. “Територіальні управління стануть накопичувачами інформації, які оперативно інформуватимуть центральне бюро. Вони будуть, як наші очі і вуха”, – зазначив Артем Ситник.
З його слів, в обов’язки працівників регіональних управлінь входитиме постійна комунікація з громадськістю та мас-медіа.  
“Розраховую на підтримку та активну участь громадських активістів Львівщини у конкурсі на ці посади”, – зазначив директор Національного бюро. Артем Ситник повідомив, що теруправління матимуть доступ до усіх електронних баз даних державних органів, що дозволить оперативно викривати корупціонерів. Загалом вони матимуть можливість отримувати інформацію з різноманітних джерел, а також реагуватимуть на анонімні звернення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9143 / 1.53MB / SQL:{query_count}