Ще один візовий центр у Львові


У приміщенні Почесного консульства Республіки Болгарія, що в парку ім. І. Франка, з нового року працюватиме візовий центр. Про це розповів під час  візиту до Львова Почесний консул Республіки Болгарія в Україні Віктор Нотевський. 
Із його слів, зараз триває  напрацювання спільних проектів між Україною та Болгарією, тож цей процес перебуває в постійному русі. Незабаром очікують візиту до Львова міністра закордонних справ Болгарії, а також планують, що навесні наше місто відвідає прем’єр-міністр цієї країни, відтак підпишуть документи про побратимство між містами Пловдив і Львів, інформує Вголос. 
Намір відкрити візовий центр підтвердив і Генконсул Болгарії в Україні Благомир Батсанов і відзначив, що вони зараз працюють із обласним керівництвом та з Почесним консулом Болгарії в Україні в цьому напрямі.
“Наша мета – краще обслуговування людей. Це дуже серйозне питання, тому що дуже багато туристів із Львівської області, а також із Івано-Франківської та Тернопільської їдуть у Болгарію. Є дуже великий потік”,– зазначив Генконсул Болгарії. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8192 / 1.52MB / SQL:{query_count}