Канікули стануть тривалішими?

Українським школярам можуть продовжити зимовий відпочинок, хоча батьки проти

Кабмін доручив Міністерству охорони здоров’я та Міносвіти розглянути можливість продовження осінніх і весняних канікул для школярів. Про це йдеться у Плані заходів із підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового сезону 2015/2016 років та його проходження, інформує Укрінформ. Ці заходи пов’язані з тим, що з метою економії знову збільшать або перенесуть зимові канікули школярів, а температурний режим у школах буде зменшено з 18°С до 16°С.
Відповідне доручення МОЗ та Міносвіти повинні виконати  до 1 жовтня. 
Батьки ж львівських школярів обурені наміром перенести зимові канікули. Об’єднання “Батьківська рада Львівщини” висловило обурення розпорядженням Кабміну, інформує прес-служба об’єднання. 
“Складається стійке враження, що Кабінет Міністрів України знаходить єдину сферу, де можна зекономити держбюджет, і це середня освіта в Україні. Подібний невдалий експеримент із перенесенням шкільних канікул уже проводили у Львові минулого опалювального сезону. Як виявилось, окрім проблем для родин учнів, і вчителям це не принесло нічого доброго. Так званої економії на опаленні не відбулося, адже погодні умови цілком дозволяли проводити навчальний процес. Відімкнути повністю від опалення шкільні приміщення технічно неможливо і небезпечно, адже це може призвести до руйнації систем опалення, а також руйнування приміщень і шкільного інвентаря. Батьки школярів, особливо багатодітні, з великими труднощами вирішували,  з ким залишити дітей у ці штучно насаджені канікули. У соціальних мережах навіть створювали спільноти батьків, аби вирішити, де і чим зайняти своїх дітей. Схожі вакації намагалися впровадити в містах Львівської області, але, оперативно зрозумівши помилковість такого рішення, скасовували помилкові рішення і продовжували навчальний процес. Видається, невдалий експеримент міста Львова вирішили провести у всій Україні”, – аргументують свою позицію в “Батьківській раді Львівщини”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8178 / 1.53MB / SQL:{query_count}