Земельні ділянки для бійців у режимі онлайн


Головне управління Держгеокадастру у Львівській області розробило 15 масивів земельних ділянок для ведення садівництва, які пропонують учасникам антитерористичної операції на сході України.
Враховуючи суспільний інтерес до процесу надання учасникам АТО земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, на сайті Держгеокадастру Львівщини оприлюднили інформацію про розроблені масиви земельних ділянок.
“Учасники АТО і сім’ї отримали змогу в режимі онлайн знайомитися з переліком запропонованих їм земельних масивів. У подальшому цю інформацію щотижнево оновлюватимуть і доповнюватимуть на нашому сайті відповідно до потреб громадськості”, – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кравецький.
Як інформує Координаційний медіацентр, із детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті Держгеокадастру Львівщини (http://zem-lviv.gov.ua/archives/1671).
У приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Львівській області діє “Єдине вікно” для учасників АТО (м. Львів, просп. В. Чорновола, 4, 10-ий пов., каб. 88). Безоплатну приватизацію здійснюють громадяни України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8190 / 1.52MB / SQL:{query_count}