ЛКП “Лев”: перезавантаження

До кінця літа планують завершити масштабні ремонти у приміщеннях притулку для тварин. Тут уже повністю замінили дах, розпочали демонтаж вольєрів і підлоги та кардинально оновлюють карантинні приміщення

фото: фейсбук-сторінка Олега Мацеха
Як розповів директор ЛКП “Лев” Олег Мацех, найважливішим є приміщення карантину, бо це місце перетримки собак, які потрапляють до притулку з вулиці та повинні пройти інкубаційний період, під час якого можуть проявитися ті чи інші захворювання. Хоча приміщення і є таким важливим, воно завжди було в найгіршому стані. Там навіть нема каналізації, інформує прес-служба міськради. 
Нині у приміщенні ЛКП “Лев” повністю замінили дах і почали демонтаж старих вольєрів, які стоять уже 50 років. Як зазначає Олег Мацех, також на порядку денному – зробити каналізаційний відвід із вольєрів, однак фінансування на це нема, тому допомагають благодійники. Крім того, в карантинних приміщеннях з’являться душові для персоналу та кухня. 
Водночас розпочинають ремонт у лікарні, де зараз є ветеринарно-стерилізаційний центр. Тут планують зробити одну з найкращих лікарень Львова як за обладнанням, так і за фаховим рівнем лікарів. Спеціалізуватимуться передусім на стерилізації.
“Докладатимемо всіх зусиль для того, щоб це була найдешевша, найшвидша та найякісніша стерилізація в місті. Центр працюватиме і з безпритульними тваринами, що є його основною функцією, а також налагодить роботу з домашніми тваринами”, – зазначає Олег Мацех.
Працює ЛКП тепер із 8.00 до 20.00 без вихідних та обіду. У підприємстві обіцяють: після тотальних ремонтів за день відловлюватимуть, стерилізуватимуть і в подальшому прилаштовуватимуть 5 – 10 собак. 
Зазначимо, що ремонтні роботи проводять у рамках проекту S.O.S. за співфінансування міськради і  благодійних пожертв ініціативних жителів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7997 / 1.53MB / SQL:{query_count}