“Ми були, як у раю…”

Родина загиблого на війні Героя Миколи Штинди повернулася з відпочинку у Франції

фото: facebook.com/Частинка себе
У рамках соцільного проекту “Частинка себе” (волонтери зі Львова та Бреста (Франція) відправляють на реабілітацію за кордон сім’ї загиблих у АТО Героїв) до міста Лева повернулася родина загиблого військового з Моршина Миколи Штинди – дружина Наталія Штинда і 11-річний син Василько. Вони впродовж двох тижнів відпочивали в місті Брест, що на березі Атлантичного океану.
Як писала “Пошта”, організатори проекту сподівалися, що живописні краєвиди допоможуть їм оздоровитись і хоч трохи пом’якшити невимовний біль втрати найріднішої людини. І це сталося.
“Коли Наталя з сином поїхали до Франції, вона мені писала: “Уляно, ми тут, як у раю!” Напередодні поїздки вона не хотіла нічого. Я її переконувала, що треба поїхати хоча б заради дитини. Коли у вівторок ми їх зустріли на вокзалі, Наталя сказала, що після поїздки навіть на світ почала дивитися по-новому, ожила. 
фото: facebook.com/Частинка себе
Наталка розказувала, що у Бресті їм не давали перепочинку. Наші українки у Франції щодня їх кудись возили, організовували екскурсії, в океанарій водили. Наталя та Василько жили у відпочинковому комплексі, а харчі їм щодня привозили із супермаркетів – французи  повністю взяли на себе забезпечення сім’ї. Якби я не була впевнена, що їм там, у Франції, буде добре, за такий проект не бралася би. Без сумніву, у цьому проекті є частинка мене”, – розповіла “Пошті” координатор проекту Уляна Дейнека. 
Нагадаємо, що львівські волонтери та українсько-французька діаспора організували реабілітаційну поїздку до Бреста для сімей, які втратили на війні годувальників. У проекті погодилися взяти участь 10 дружин загиблих військових і 15 дітей. З огляду на різні обставини документи підготували лише вісьмом родинам Героїв. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7632 / 1.53MB / SQL:{query_count}