Закінчили з дорогою, взялися за тротуар

На вул. Петлюри на ділянці від вул. Любінської до вул. Кульчицької відремонтували дорожнє покриття

фото: прес-служба міськради
Із 25 травня на цій ділянці почали ремонтувати тротуар площею близько 2 тис. кв. м. Роботи триватимуть приблизно п’ять тижнів, інформує прес-служба міськради. 
“Для Залізничного району цього року виділили з бюджету 5,5 мільйона гривень на ремонти доріг і 7 мільйонів гривень на хідники, на замощення дворів. Це те, на що раніше бракувало грошей. Завжди ми говорили про дороги, а більшість жителів ходить пішки. Ми цього року плануємо дуже великий об’єм робіт провести по хідниках і дворах, йдемо ближче до людей, до будинків”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. Також на вул. Петлюри подарують нове життя скверу. Зокрема, заплановано відновити освітлення, газони, викласти плитку та встановити відпочинкові лавки. Також у сквері відновлять скульптуру. На відновлення благоустрою  території передбачили 200 тис. грн.
Нині на території району вже закінчили капітальний ремонт тротуарів на вул. Кульчицької, Сигнівці, Городоцькій, 128 – 138, провели ремонт дорожнього покриття вул. С. Петлюри — Садова.  Наразі ж ремонтні роботи тривають на вул. Патона, 2/3, 2/6, 12, Садовій, 25-а, Калнишевського.
Загалом для проведення капітального та поточного ремонтів доріг, тротуарів і дворів у Залізничному районі Львова в міському бюджеті передбачено близько 13,5 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8050 / 1.53MB / SQL:{query_count}