Укрпошта оголосила фотоконкурс “Щаслива дитина”

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Укрпошта оголошує з 27 травня по 7 червня 2015 року конкурс на визначення кращої фотографії щасливої дитини

фото: ukrposhta.com
Про це інформує прес-служба Укрпошти. Для участі в конкурсі необхідно надіслати на адресу Укрпошти найприваб­ливішу світлину вашого усміхненого та радісного малюка віком до 10 років у один зі зворушливих моментів життя.
Фотографії варто надсилати на електронну скриньку reklama@ukrposhta.com  або на адресу: УДППЗ “Укрпошта”, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22 з поміткою “Фотоконкурс “Щаслива дитина”.
Усі світлини, що надійдуть на вказані адреси, Укрпошта опублікує на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Саме там за найбільшою кількістю “лайків” під фотографіями і визначатимуться переможці фотоконкурсу. Підрахунок голосів відбуватиметься станом на 12.00 15 червня 2015 року.
За результатами конкурсу авторам фотографій, що найбільше сподобаються читачам, Укрпошта презентує подарунки, а головний переможець отримає від Укрпошти спеціальний подарунок – “Власну марку” з цим же фото. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8063 / 1.52MB / SQL:{query_count}