Сирени тривоги знову загудуть

Сьогодні, 20 травня, у місті й області залунають сигнали тривоги. Та це лише навчання, тому на сполох бити не варто

фото: styknews.info
Аби підготувати населення до можливої небезпеки, у місті й області 20 травня перевірятимуть справність технічних засобів централізованої системи оповіщення. Представники цивільної оборони зазначають, що такі навчальні тривоги необхідні, адже в разі реальної небезпеки техніка повинна працювати бездоганно.
Так, 20 хвилин з 14.40 до 15.00  люди чутимуть гучний сигнал електросирен і оголошення про те, що саме їм потрібно робити, аби захистити себе, інформує прес-служба Львівської обл­держадміністрації.
“Звучання електросирен означатиме сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його, негайно увімкніть гучномовці на першому каналі дротового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо”, телеприймачі – на частоти “Першого національного” Національної телекомпанії України або “12-го каналу” Львівської обласної державної телерадіокомпанії та прослухайте подальше повідомлення. Позаяк мета увімкнення сирен і технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи не відпрацьовуватимуть. Тому населенню нема підстав хвилюватися”, – розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Віктор Борисенко.
зображення: Головне управління ДСНС у Львівській області (збільшити)
Нагадаємо, що такі навчальні сирени вже лунали в лютому 2015-го. Щоправда, тоді їх чули не всі, тому що у Львові бракує гучномовців та елекросирен, а в селах області такої техніки зовсім нема. Хоч у дзвони бий!
Тоді ж виявили, що у Львові з 82 сирен несправними є шість. Як зазначили “Пошті” в управлінні з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міськради, з того часу вдалося полагодити три електросирени. Їх можна буде почути вже завтра. 
“Ввели в дію три сирени тривоги. Треба побачити, як вони працюватимуть, і тоді братися за решту. Як поводитися, містяни вже знають. Головне – не панікувати, бо причин, дякувати Богу, нема. Але перевіряти сигнали ми зобов’язані, бо йдеться про безпеку жителів Львові у випадку справжньої тривоги”, – зазначив “Пошті” заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення ЛМР. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8587 / 1.54MB / SQL:{query_count}