Новація від залізниці

Львівська залізниця пропонує пасажирам економити, купуючи абонементи на приміські потяги

Пасажири Львівської залізниці, які часто користуються приміськими електро та дизель-поїздами, мають можливість зменшити витрати на проїзд, купуючи абонементні квитки. Про це інформує прес-центр Львівської залізниці.
Громадянам пропонують пільговий іменний абонементний квиток або ж повний абонемент без зазначення імені. Зі слів залізничників, це економить як гроші, так і час, витрачений на стояння у чергах.
Скажімо, пасажирам, які щодня їздять на роботу до Львова з Красного, при 22 робочих днях за поїздки туди і зворотно, доведеться заплатити 440 гривень. А вартість місячного пільгового (іменного) абонементного квитка від станції Красне до станції Львів становить 260,01 грн, що на 179,99 грн менше. Економія при купівлі абонемента без зазначення імені до Красного складає 39,97 грн.
Понад 233 гривні зможуть економити пасажири при купівлі іменного абонементного квитка зі Львова до Стрия. Повна вартість проїзду становить 527 грн при 22 поїздках туди і зворотно, натомість абонемент коштує 338,14. Магістраль пропонує абонементи на будь-яку кількість місяців, однак не більше одного року.
До теми. Вартість пільгового (іменного) абонементного квитка на один місяць визначається як сума вартості за 26 поїздок, тобто за 13 поїздок “туди і зворотно”. Вартість повного  абонементного квитка (без зазначення прізвища) визначається за 40 поїздок, тобто за 20 поїздок “туди і зворотно”, і “вихідного дня” – 14 поїздок, тобто за 7 поїздок “туди і зворотно”.
Вартість студентського абонементного квитка визначається, як половина вартості пільгового абонементного квитка, тобто становить вартість за 13 поїздок, або за 6,5 поїздок “туди і зворотно”. Вартість дитячого абонементного квитка визначається як 75% вартості пільгового абонементного квитка, або близько 10 поїздок “туди і зворотно”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7908 / 1.53MB / SQL:{query_count}