Перші кроки до школи

Львівська початкова школа “Політехнік-Еколенд” запрошує батьків і дітей на безкоштовні адаптаційні заняття для майбутніх першачків. Працівники закладу розповіли, як вони проходять і для чого потрібні

Відомо, що початок шкільного життя для багатьох дітей часто пов’язаний зі зміною способу життя, адже довкола все нове, невідоме, незвідане. А тому психологічну підготовку дитини до школи варто починати заздалегідь. 
Зважаючи на це, фахівці львівської початкової школи “Політехнік-Еколенд” запровадили цикл адаптаційних занять для майбутніх першокласників та їх батьків. Ці заняття покликані, насамперед, сформувати позитивне ставлення дитини до школи  та інтерес до навчання. Пройти їх зможуть усі бажаючі, вони безкоштовні – для цього потрібно лише зареєструватися. Записатися і отримати детальнішу інформацію ви можете у адміністраторів школи. Заняття відбуватимуться щочетверга о 10.10 до кінця травня. А ще саме зараз у приватній початковій школі з поглибленим вивченням англійської мови “Політехнік-Еколенд” триває прийом заяв у перший клас на 2015/2016 навчальний рік.
Вчитель майбутніх першачків Анастасія Сімагутіна розповіла „Пошті”, чого саме чекати батькам і дітям від цих зустрічей: “Ми будемо не тільки вирішувати цікаві математичні і логічні завдання, робити вправи на розвиток мовлення та навичок письма. Та насамперед будемо знайомитися, спілкуватися, вивчати правила поведінки на уроках та під час перерв, звикати до нової ролі – ролі учня”.
За словами заступника директора з навчально-виховної роботи Марії Статій, такі заняття в школі “Політехнік-Еколенд” проводять вже не вперше. “Основна мета занять iз майбутніми першокласниками – початкова адаптація дітей до навчання в школі – пояснює вона. Зараз головне завдання – забезпечити емоційний комфорт для дітей і можливість відчути доброзичливу атмосферу”. 
Про ефект від цих занять нам розповіла мама учениці-першокласниці Єви Наталя Казнох: “Ми в “Еколенді” з самого початку. Ходили на різні гуртки, програми, підготовку, а тепер і в школу. Нам особливо подобається відношення працівників “Еколенду” – вчителів, психолога, адміністраторів. Все завжди привітно (чи радужно-радушно) і доброзичливо. В перший клас дитина йшла повністю підготовленою до школи, вміла читати, писати, тому для нас це все було легко і просто. І це не був стрес для дитини. Ще й тому, що вчителів своїх вона вже знала. Ми плануємо і далі вчитися тут і хочемо, щоб “Еколенд” розвивався”.
До слова, своїми гуртками “еколендівці” можуть пишатися. Днями вихованці вокальної студії “Домісолька”, що діє при школі стали переможцями конкурсу патріотичної пісні “Тобі, Україно, моє серце, моя пісня, мої мрії”, який організувала дитяча бібліотека № 29 (смт Брюховичі). 
Керівник вокальної студії “Домісолька” Наталя Заболоцька поділилась з нами враженнями про участь у події: “На сьогоднішній момент це особливо потрібно для дітей – такої тематики конкурси. Це виховує почуття патріотизму, любові до рідного краю. І діти наші вже розуміють і відчувають, що таке любов до Батьківщини. Це справді важливо. На цьому виступі були присутні воїни АТО і в них були сльози на очах. Ми готувалися, діти були дуже організовані, вони дуже старалися і прагнули перемогти”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1179 / 1.55MB / SQL:{query_count}