Швидше до хворого

На Львівщині карети “швидкої” обладнають GPS-пристроями

фото: прес-служба ЛОДА
На Львівщині планують створити та ввести у експлуатацію мережу GPS-зв’язку в системі екстреної медичної допомоги. На закупівлю GPS-пристроїв та радіостанцій виділили мільйон гривень, інформує прес-служба ЛОДА.
“Створення такої мережі GPS-зв’язку допоможе значно скоротити час доїзду до хворого, – запевняє директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Богдан Чечотка. – Нині комунальний заклад Львівської облради – Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф завершує конкурсні торги і найближчим часом закупить вищезгадане обладнання”.
Нагадаємо, що в 2009 році під час підготовки до Євро-2012 на базі Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф запровадили першу чергу відом­чої корпоративної мережі конвенційного (цифрового) радіозв’язку (вперше в Україні використано в умовах швидкої медичної допомоги!). Це забезпечило стабільний радіозв’язок між центральною диспетчерською Центру екстреної медичної допомоги та бригадами екстреної медичної допомоги в будь-якій точці Львівщини. 
Система підтримує GPS-моніторинг рухомого автотранспорту, визначає місце розташування мобільних і переносних радіостанцій на базі NAVCTAR-GPS. За п’ять років експлуатації система радіозв’язку позитивно себе зарекомендувала, особливо під час координації дій із подання меддопомоги під час Євро-2012.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7898 / 1.53MB / SQL:{query_count}