Львів’янам – добрі дороги!

“Народний Контроль” вимагає прозорого використання коштів на ремонт дороги Пасічної без показухи та марнотратства

До “Народного Конт­ролю” звернулися жителі вулиці Пасічної. Львів’яни розповіли, що вже три роки тротуар від кінцевої трамваїв №2 і №10 до Пагорба Слави в жахливому стані. Містяни обурюються: хідник вони змушені обходити газоном! Так, трава, яка росте поблизу, вщент витоптана. 
“Народному Контролю” жителька Пасічної пані Галина розповіла: тротуар у такому стані вже перший рік. “Тут було зелено, гарно. Ви бачите, що тут зараз. Дівчата не можуть по такому на підборах ходити. Тут і старі люди ходять. Під час дощу болото з одного боку і з іншого”, – каже пані Галина. 
Також до “Народного Контролю” звернулися жителі Пасічної, 45, 47 і 49. Львів’яни поскаржилися, що їхня прибудинкова дорога також у поганому стані, позаяк ще п’ять років тому нею комунальники прокладали водопровід. Довести після себе подвір’я до ладу, вочевидь, вони забули. “Народному Контролю” місцевий житель Михайло наголосив: ходити такими катакомбами не лише важко, а й небезпечно! 
“Тут можна зараз побачити кучі, кучі і кучі. Дорога розбита, все розбите. Зараз вода, калюжі. Можна поламати собі ноги! Я зібрав підписи мешканців цього будинку, але результату ніякого. Це не прибудинкова територія – це гноївка”, – бідкається пан Михайло. 
У Личаківській райадміністрації журналістів “Народного Контролю” запевнили, що кошти на ремонт прибудинкових територій на Пасічній таки виділили (втім лише на паралельну сторону вулиці) і якщо вдасться зекономити, то першочергово візьмуться робити цей відрізок дороги. Тротуар пообіцяли довести до ладу ближче до літа. 
“Народний Контроль” стежитиме, щоби дорогу на вулиці Пасічній таки відремонтували. Ми живемо в європейському місті. Варто чиновникам таки взятися до роботи і довести львівські вулиці до належного стану, адже місцевий бюджет – це наші з вами податки! Якщо посадовці не в силі нашим же коштом привести місто до належного стану, варто піднімати питання про їх компетентність! Пам’ятаймо: лише разом ми змусимо владу працювати!” – акцентує координатор “Народного Контролю” в Личаківському районі Андрій Ткачук. 
Тим часом голова депутатської групи “Народний Контроль” у Львівській міськ­раді Валерій Веремчук уже написав депутатське звернення до голови Личаківської райадміністрації з проханням забезпечити облаштування прибудинкової території на вулиці Пасічній біля будинків №45, №47 і №49. 
“Під час бюджетних слухань на цей рік депутати підтримали пропозицію, яку я озвучував, щодо збільшення виділення коштів саме на районні адміністрації для поточного ремонту доріг. Понад 11,5 мільйона гривень виділили на такі види ремонтних робіт у Личаківському районі. Думаю, з цих коштів можна виділити певну суму для того, щоб облагородити це подвір’я, чого люди домагаються вже роками!” – наголосив голова депутатської групи “Народний Контроль” у Львівській міськраді Валерій Веремчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8065 / 1.55MB / SQL:{query_count}