Звільнити з посади!

Львівська ОДА скерувала документи на звільнення заступника директора Держархбудінспекції

Львівська облдержадміністрація скерувала до Києва документи на звільнення заступника директора департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.
“Я проаналізувала матеріали перевірки стосовно декількох об’єктів у Львівській області на предмет дотримання вимог чинного законодавства. Виявилося, що декілька інспекторів, зокрема, заступник керівника державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, або не вміють, або не хочуть, або свідомо роблять помилки в оформленні документів. Це здійснюється для того, щоби затягувати час і створювати передумови для корупційних дій”, – сказала Ірина Гримак, інформує прес-служба ЛОДА. 
З її слів, підготовлено лист від очільника Львівщини Олега Синютки разом із заявою на звільнення заступника керівника департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.
“Водночас за моїм дорученням керівник Держархбудінспекції у Львівській області підготував лист стосовно притягнення до дисциплінарної відповідальності ще декількох працівників цієї інспекції”, – розповіла заступник голови ЛОДА.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8190 / 1.52MB / SQL:{query_count}