Децентралізація влади: акцент на досвід Польщі

Місцевим радам треба надати стільки повноважень і фінансової основи та самостійності, щоби місцева влада була спроможна і здатна забезпечити належний рівень життя людей

фото: прес-служба ЛОДА
Про це наголосив очільник Львівщини Олег Синютка під час виступу на нараді-семінарі “Польський досвід децентралізації влади. Який шлях вибере Україна”. Про це інформує прес-служба ЛОДА. 
“Наступні вибори до місцевих рад, заплановані на осінь цього року, повинні дати можливість місцевим громадам обрати відповідальних людей, які, маючи фінансову базу, зможуть провести реформи, - каже голова ОДА  - Нам треба вчитися, нам треба не соромитися вчитися, і найкращі уроки, які ми можемо прийняти – це уроки, які зробила Польща. Шлях, що пройшла сусідня держава, був нелегким, і Україна теж має зробити нарешті те, про що ми говоримо вже більше 20 років”.
Очільник області зазначив, що надзвичайно важливою для України є перемога у війні, щоби відстояти незалежність і територіальну цілісність і провести реформи, щоби стати цивілізованою європейською державою, вступити до ЄС і стати повноправним учасником колективної безпеки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2827 / 3.96MB / SQL:{query_count}