Американські інвестиції для Львівщини

Обласна влада пропонує США взяти участь у проекті Євроколії

фото: прес-служба ЛОДА
Львівщина зацікавлена в американській участі у проекті прокладання європейських колій як складової розбудови Балтійсько-Чорноморського транспортного коридору.
Окрім того, Львівщина прагне залучити інвестиції у деревообробну галузь – щоби лісову сировину не вивозили на експорт, а більше обробляли у регіоні. Про все це спілкувалися очільник Львівщини Олег Синютка та посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. 
Також американських інвесторів могли б зацікавити харчова промисловість, сільське господарство, переробна галузь та інші сектори економіки Львівщини, інформує департамент міжнародного співробітництва та туризму ЛОДА. 
До слова, станом на 31 грудня 2014-го інвестиції зі США в економіку області становили 9,1 млн доларів. А торік інвестори зі США вклали 125,3 тис. доларів. Як інформує прес-служба ЛОДА, серед найбільших підприємств із американськими інвестиціями: “Бориславська нафтова компанія”, інвестор – Fountain Oil Boryslav incorporated (розробка нафтогазових родовищ); ПП “Смартком” – надання транспортно-експедиційних послуг; АТЗТ “Світанок” – швейна фабрика; ТОВ “Видавничий дім Молода Галичина”; ТОВ “Аттік Декор” – роздрібна торгівля  меблями; ТзОВ “Проджені Солар Україна”, інвестор – “Проджені Солар Інк” (виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3527 / 3.96MB / SQL:{query_count}