На Турківщині пораненим бійцям допомагатимуть паралімпійці

Із 1 лютого Західний реабілітаційно-спортивний центр у с. Яворів (Турківщина) готовий приймати військових, поранених у зоні АТО

Про це повідомив міністр молоді і спорту Ігор Жданов під час відкриття другої черги будівництва центру. “Тут буде також проходити реабілітація воїнів АТО засобами спорту. Центр готовий приймати перших бійців і ветеранів із зони АТО”, – зазначив Ігор Жданов, інформує прес-служба ЛОДА.
Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич також розповів, що воїни, які отримали інвалідність під час проведення антитерористичної операції, у середовищі паралімпійців і дефлімпійців зможуть розпочати нове життя. 
З його слів, Мінмолодьспорт в Національний комітет спорту інвалідів України зараз працюють над упровадженням спільного проекту щодо реабілітації військових на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру. 
Розбудова центру на Турківщині триватиме і у 2015-ому: заплановане будівництво реабілітаційно-спортивного корпусу з комплексом тренажерних залів, бальнеологічних і водно-відновлювальних приміщень; лижеролерної траси, критого переходу та пристадіонної споруди біатлонно-лижного комплексу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8901 / 1.52MB / SQL:{query_count}