Бюджет Львова-2015 і нові податки

“Пошта” з’ясовувала у депутатів та посадовців, чого чекати львів’янам від головного документа міста: скільки маємо грошей на освіту, медицину, культуру та ремонти

Середній курс гривні до долара при розрахунку проекту державного бюджету на 2015 рік становить 17 гривень
Цього тижня львів’я­нам запропонували до розгляду та обговорення основні показники загального фонду міського бюджету на 2015-й. Громадські слухання по головному документу міста проводили у вівторок 13 січня. 
На цей раз документ зацікавив громадських активістів міста. На слуханнях вони дорікали владі, що розгляд бюджету, як і сам бюджет, непрозорий. Зокрема дивувались, як можна розподіляти кошти на те й інше, не маючи уявлення, якою ж буде дохідна частина бюджету, адже місто тепер може запровадити нові податки. 
Міський голова пропонує депутатам голосувати за проект загального фонду міського бюджету на 2015-й на сьогоднішній сесії міськради. Одні депутати – “за”, інші – не готові. Останні певні: такий поспіх недоцільний, пропонують перенести його ще бодай на тиждень, бо не всі встигли опрацювати документ. 
Отож, загальний фонд бюджету Львова-2015, відповідно до проекту, становить 900 млн 901 тис. грн, що майже на третину більше, ніж торік.  Проте депутати певні, що помітного “покращення” у місті не буде, адже потрібно робити поправки на ситуацію в країні, на інфляцію… 
Загалом же з цих коштів на освіту передбачено 313 млн 900 тис. грн, на культуру і мистецтво – 88 млн 700 тис. грн, на фізичну культуру і спорт – трохи більше 13 млн грн, на державне управління  – 124 млн грн, на ЖКГ – 214,5 млн грн, на транспорт та дорожнє господарство – 10 млн грн.
У свою чергу виконавчі органи міста налаштовані більш оптимістично. Чи не головною особливістю бюджету-2015 посадовці вважають те, що міські школи та лікарні тепер фінансуватиме держава. А місто поповниться новими податками. Відповідно до бюджетної реформи, держава повністю взяла на себе фінансові зобов’язання щодо галузей освіти, медицини, соціального захисту. Та депутати гроші підрахували і кажуть, що не так вже й “повністю”, дофінансування з міського бюджету на ці галузі буде необхідним!
Чи не головною особливістю бюджету-2015 посадовці вважають те, що міські школи та лікарні тепер фінансуватиме держава. А місто поповниться новими податками
“Для міста Львова фінансовий ресурс збільшився на 30% проти 2014-го. Це величезне досягнення. Ми зможемо зробити набагато більше, ніж торік – це дахи, ремонти під’їздів, прибудинкові території, ремонти доріг. Торік  відсоток потрапляння у бюджет міста податку з фізичних осіб, а це практично 90% доходу, становив 85%. 
У цьому році його знизили до 60%. Це менше, але з видаткової частини нам забрали утримання шкіл і всю медицину, перевівши на держбюджет. Ця різниця дає нам додатковий ресурс – півмільярда гривень, які можна скерувати на інфраструктуру міста”, – розповів директор департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук
Також  посадовець додав, що нині в Україні на утримання міської інфраструктури передбачено на людину 28 євро (за курсом на початок року), а у Словаччині – 192 євро, у Латвії – 231 євро, у Польщі – 305 євро. 
“З таким обсягом фінан­сування, як в Україні, – оновити основні фонди міст можна було через 60 років. Щоб запобігти катастрофі в містах, необхідно було збільшити фінансовий ресурс на утримання інфраструктури міст на 35 млрд грн, що в результаті мало становити 80 євро на особу. Хоча це майже у 4 рази менше, ніж у Польщі, проте громадяни відчули б, що податки, які вони платять, реально працюють на них”, – каже Олег Іщук.
У проекті бюджету запропоновано також загальний обсяг бюджету розвитку у сумі 602 млн 200 тис. грн. Вже цей документ традиційно затверджуватимуть окремо, його проект також винесуть на громадське обговорення.

Куди поспішаємо?

Деякі депутати пропонують перенести розгляд бюджету Львова. Яромир Самагальський, голова депутатської бюджетної комісії, каже, що документ ще потрібно доопрацювати. 
Технічно міські обранці опрацювали основні показники проекту бюджету, затверджені виконавчими органами ЛМР 6 січня, але потрібно ще провести додаткову роботу перед тим, як затверджувати бюджет в цілому.
“Ми повинні додатково прийняти три важливих документи, зокрема, що стосується податку на нерухомість та акцизних зборів на тютюнові та алкогольні вироби. Наразі ще немає розуміння, як їх приймати, не маючи ні бази оподаткування, ні прорахунків. Прийняти похапцем бюджет, не врахувавши ці джерела надходжень, на мою думку, не доцільно”, – пояснює Самагальський. Відтак він звернувся до міського голови Львова з пропозицією перенести розгляд бюджету.
Яромир Самагальський також додав, що  потрібно опрацювати пропозиції громади, і це ще один аргумент на користь перенесення бюджетного питання. 

Нові податки: бути чи не бути?

Одна з особливостей цьогорічного міського бюджету – можливість прибутку від нових податків. “Місто зможе отримувати у свій бюджет нові податки. Акцизний збір (на алкоголь, тютюнові вироби та паливо, – “Пошта”) – 5%. Якщо ми його введемо, то, за нашими підрахунками, це буде додатково біля 100 млн грн. Податок на нерухомість на сьогодні порахувати не можливо, оскільки Рада не встановила ставки. 
Законодавець дав межі – мінімальні і максимальні. Коли ми будемо знати, які ставки встановить наша Рада, то зможемо це прорахувати, – розповідає Олег Іщук. 
Законодавець передбачив, що вона не може опускатись нижче, ніж 60 кв. м для квартир і 120 кв. м для будинків. Може наш депутатський корпус цю межу підніме, як було торік, до 120 кв. м по квартирах і 250 кв. м по будинках. Це буде клопітка робота, мають бути громадські слухання, спілкування з громадою…”
Місто зможе отримувати у свій бюджет нові податки. Акцизний збір – 5%. Якщо ми його введемо, то, за нашими підрахунками, це буде додатково біля 100 млн грн
Директор департаменту економічної політики міськ­ради Ірина Кулинич повідомила, що місцеві податки мають бути затверджені до 26 лютого цього року. “Щойно повернулася з селекторної наради, яку проводив прем’єр-міністр України. Питань більше, ніж відповідей. Згідно з чинним законодавством, місцеві податки ми повинні затвердити до 26 лютого. Нам насправді дали великі можливості, великі повноваження, але і велику відповідальність. 
Ми можемо встановлювати, ми можемо затверджувати, ми повинні звітувати, а контролювати має депутатський корпус, контролювати мають інші служби, але і громадськість повинна контролювати. Щодо податку на нерухомість, то роз’яснень є більше, чітко зрозуміла одне – до 20 лютого всі юридичні особи повинні подати декларації до Державної фіскальної служби, де вони мусять задекларувати площі своєї нерухомості.
І відповідно рівними частинами по затверджених ставках будуть поквартально справляти з людей податок”, – розповіла Ірина Кулинич на громадських слуханнях у вівторок.
Яромир Самагальський, голова постійної депутатської комісії з питань фінансів та планування бюджету Львівської міськради
Міський голова Львова Андрій Садовий хоче, аби за бюджет голосували вже на цій сесії, в четвер. Звісно, він може цього хотіти, має на це свою думку. Але, як зазначали і депутати, і активісти на громадських слуханнях, до кінця місяця треба ще підготувати низку документів.

Вони стосуються зокрема податку на нерухомість, податку на акциз, а також програми допомоги підприємствам, які найбільше постраждають від нормативно-грошової оцінки. Всі ці документи дуже суттєво впливають на доходи бюджету.

У прикінцевих положеннях конкретно сказано, що ці ухвали по податку на акцизи, на нерухомість органи місцевого самоврядування повинні прийняти впродовж місяця від прийняття державного бюджету, тобто до 1 лютого.

Ці податки – це достатньо великі суми для бюджету, і ігнорувати їх ми не можемо. Тому і я, і громадські організації, які були на слуханнях 13 січня, пропонуємо спочатку розібратись у цьому, а потім приймати бюджет Львова-2015.

Сам бюджет у технічному плані ми вивчили. Треба підготувати всі документи, а тоді через тиждень чи два осмислено і нормально приймати закінчений документ, логічно вивірений і прорахований.

Теоретично можна прийняти бюджет і без цих документів, ми можемо взагалі прийняти бюджет, де буде написано тільки слово “бюджет”. Але який в цьому сенс?

Є рішення міськвиконкому, що перший квартал місто живе на одну дванадцяту минулорічного бюджету. Тому ми маємо дедлайн до кінця місяця. Відтак не логічно сьогодні поспіхом приймати бюджет, завтра знову скликати позачергову сесію і складати податок на акциз, а через тиждень знову скликати сесію, щоб скласти податок на нерухомість.

14 січня виконком збирався і вносив правки в свої пропозиції, їх же теж треба розглянути перед тим, як приймати бюджет. Якщо ж порівняти цей бюджет із минулорічним, в абсолютній сумі він дійсно більший на 30%. Але тут виникає питання, хіба люди від того стануть багатші? Сумніваюсь.

Ми бачимо, що зараз відбувається, купівельна спроможність падає… Ціни ростуть, вартість робіт збільшується, люди більше заробляти не стануть. Ми весь час говоримо про децентралізацію, це є основа побудови майбутньої України.

Децентралізація має бути і влади, і бюджету. Але ми бачимо, що освітні заклади, школи і лікарні держава взяла на своє фінансування. Це є децентралізація? Навряд. Чи є правильним віддавати акциз органам місцевого самоврядування? Це не є податок, який повинні адмініструвати органи місцевого самоврядування. Уявіть собі, є дві одинакові заправки з різних боків дороги, але одна на території Пустомитівського району, а інша – з боку Львова. В ціні тоді буде різниця через акциз, який приймають місцеві органи самоврядування, це може бути 80 копійок, 90 копійок, гривня. То є зовсім неправильно.

Це саме стосується спиртного і сигарет. От Львів приймає акциз на сигарети, а Пустомитівський, Яворівський райони не приймають. Це не природна і не властива функція для органів місцевого самоврядування – приймати такий податок. Звісно, в законі сказано, що ми маємо право його приймати або не приймати, тобто або збільшуємо акциз на 5%, або ні.

Глава уряду Арсеній Яценюк, виступаючи 13 січня, говорив, що місцеві ради мають ліміт до 5% і “робіть з цим, що вважаєте за потрібне”. Не впевнений, що прем’єр-міністр має право так вказувати і коментувати закон, бо бюджет – це закон! А з іншого боку, він все-таки вища посадова особа, в підпорядкуванні якої податкова. Саме остання й має дати роз’яснення. Вони б мали бути цього тижня. То, як можемо приймати бюджет Львова-2015 у четвер без цього всього, враховуючи, що маємо достатньо часу на доопрацювання, нас ніщо не підганяє.
Валерій Веремчук, член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Львівської міськради
Депутати два дні працювали з бюджетом Львова-2015. Ми заслуховували всіх керівників, розпорядників коштів управлінь та адміністрації та вносили свої пропозиції.

Зокрема, я пропонував закласти кошти на оздоровлення дітей із сімей бійців АТО. Це дуже необхідно цим родинам, тому хоча б мільйон гривень треба виділити, аби влітку діти могли поїхати відпочити та оздоровитись. Для бюджету ця сума абсолютно незначна, але для цих сімей це буде дуже потрібна підтримка.

Також родини воїнів АТО просять, щоб діти мали можливість безкоштовно ходити в садочок. Такі сімї мають бачити підтримку міста і кожного із нас.

Тепер, враховуючи, що школи фінансуватимуть з державної субвенції, то центральна влада виділятиме відповідну суму коштів, але є певні складнощі. Ми отримали інформацію, що розрахована державою сума коштів недостатня. Але це не зміниться ні за день, ні за тиждень, тому зараз маємо голосувати за такий бюджет, який є.

А вже потім депутати із Львівщини та з партії мера, які є у Верховній Раді, мають довести уряду, що цих коштів недостатньо, тож нехай вони знаходять можливість і дофінансовують ці галузі!

Позитивно, що в цьому бюджеті Львова-2015 серйозно збільшені видатки на ремонт житлового фонду. Якщо торік це було 15,5 млн грн, то цього року вже 40 млн грн, це дуже важливо для львів’ян. Тепер на звернення містян, що тече дах чи тротуар у дуже поганому стані, у міськраді вже не зможуть, як то буває зазвичай, просто відписатись, що “грошей нема, наступного року будемо щось робити”. На це виділені реальні гроші, адміністрації і чиновники мають чітко ними розпоряджатись і ефективно використовувати.

Також майже на 50% збільшено суму на благоустрій: прибирання, ремонти доріг. Це велика сума. Але якщо говорити про прибирання, то досить складно відслідковувати, скільки разів двірники мили, замітали чи дійсно всі кошти на це скерували. Але для цього є органи контролю. Зрештою і львів’яни мають стежити, в яких умовах живуть! А тепер, якщо, незважаючи на затрачені на ці речі великі суми грошей, послуги все одно будуть неякісні, то треба буде карати тих, хто за це відповідає.

Загалом є ще питання, які треба доопрацювати. Зокрема, це стосується і акцизного збору на продаж алкоголю, тютюну, нафти. Ще не до кінця зрозуміло, чи це саме 5%, чи зобов’язані його приймати, чи можемо від цього відмовитись. Потрібна чіткіша позиція Верховної Ради, але запланувати такі надходження ми можемо і пізніше. Додаткові гроші завжди буде на що розподілити в місті, це не суттєва проблема.

Складніша ситуація із податком на нерухоме майно, обрахувати, скільки такого податку піде в бюджет, набагато складніше. Бо з 2003-го така інформація є лише на паперових носіях, це дійсно буде довготривала робота, не на тиждень і не на два. Добре, якщо хоча б за місяць фахівці обрахують надходження по цьому податку. Але знову ж таки, це додаткові надходження, ми завжди встигнемо їх додати на ту ж освіту, медицину чи благоустрій, на що буде бракувати.

Моє резюме: бюджет Львова-2015 достатньо опрацьований і його вже сьогодні (15 січня – “Пошта”) можна розглядати, звісно, із врахуванням потреб сімей воїнів АТО, це наш моральний обов’язок. Безперечно, потім ще будуть доопрацювання. От торік ми вносили їх мало не кожної сесії, нічого страшного в цьому я не бачу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7616 / 1.7MB / SQL:{query_count}