Популярний “Вуличний університет” змінить формат

Формат популярного львівського “Вуличного університету” з весни 2015-го зазнає змін

фото: facebook.com/lviv.street
“Разом із колегами маємо стратегічні плани і хочемо дещо переформатувати “Вуличний університет”. Зробити його масштабнішим і серйознішим у сенсі організації. 
Зараз оцінюємо наші результати діяльності попередніх сезонів, а також збираємо думки та ідеї, як би мала виглядати наша ініціатива у майбутньому. Сподіваємося, що з наступного року буде дещо інше ніж “Вуличний університет”, хочемо, аби лекції були більш інституціоналізовані”, – зазначив “Пошті” координатор проекту “Вуличний університет” Тарас Прокопишин.
Що ж до розкладу на листопад, то наразі організатори не планують жодних лекцій. Проте все ще може змінитися. 
“У нас зазвичай є два варіанти. Один, коли ми плануємо лекції. Це залежить  від фінансових питань. Ми ж повинні оплатити як мінімум приїзд спікерів. Поза тим, трапляється так, що ми організовуємо зустрічі стихійно. Скажімо, знаємо, що у Львові відбудеться така-то подія, на яку приїде той чи інший спікер. Контактуємо з ними та домовляємося про лекцію. Тому наразі не буду стверджувати, що у листопаді вже не будемо проводити заняття. Якщо випаде нагода запросити до нас цікаву людину, то про захід повідомимо заздалегідь на нашій сторінці у Facebook”, – розповів Тарас Прокопишин.
фото: facebook.com/lviv.street
Як писала “Пошта”, третій сезон львівського “Вуличного університету” відкрили український історик Олександр Зінченко та польський журналіст Адам Міхнік. З лекції видатного поляка видання відібрало найцікавіші тези про складність реформ, боротьбу за Європу та реакцію Кремля
Серед відомих особистостей України третього сезону “Вуличного університету” були заступник директора Інституту соціології НАНУ Євген Головаха (“Пошта” писала про дев’ять тез щодо змін в українському суспільстві від соціолога) та екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета, який розповів про зміни в Україні, зокрема про вибори та люстрацію.
Дуже актуальною, зокрема для нашої міліції, була лекція екс-міністра МВС Грузії Еки Згуладзе, яка розповіла львівським міліціянтам та всім охочим, хто прийшов на захід, із чого мають складатися реформи і як їх проводити.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8335 / 1.55MB / SQL:{query_count}