Новий львівський рекорд

Дитячий лікар Олег Скавиш зубами зрушив з місця вагон потяга

фото: прес-центр Львівської залізниці
У пасажирському вагонному депо “Львів” Львівської залізниці 4 листопада встановили рекорд України. 
Львів’янин Олег “Тягнизуб” Скавиш зубами зрушив з місця та протягнув на 17 метрів 86 сантиметрів вагон пасажирського потяга вагою 56 т, інформує прес-служба Львівської залізниці.
Зі слів начальника депо Ярослава Волівендера, рекордсмен тренувався на підприємстві кілька місяців: “Із самого початку мало хто вірив, що рекорд все-таки вдасться встановити, але Олег це зробив і ми будемо раді допомогти, якщо він і надалі захоче покращувати свої результати”, – каже він. 

Читайте також
Львів б’є рекорди. Найбільше в світі серце зі сала, найбільші в Україні лялька-мотанка та весільне запрошення, найтриваліший сеанс безперервного масажу, найдовший конспект, наймасовіші бійки подушками – все це наші рекорди!
У день свого професійного свята подивитися на спортсмена-силача на підприємство завітали не лише працівники депо, але й залізничники з усього Львова. Також підтримати спортсмена прийшли рідні та друзі, колеги і мешканці міста, які дізналися про проведення такої неординарної та цікавої акції. 
Після чергової спортивної перемоги Олег Скавиш пообіцяв не зупинятися на досягнутому та скоро потішити українців новим “зубастим” рекордом.
Олег “Тягнизуб” Скавиш – триразовий рекордсмен Національного реєстру рекордів України. Ще до тяги зубами пасажирського вагона він також у 2012-му потягнув зубами трамвай, а у 2013-му – плавучий кран. 32-річний стронгмен працює у Львові дитячим лікарем.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8344 / 1.53MB / SQL:{query_count}