Новації, які мають знати водії

Аби забрати машину з арештмайданчика у Львові, тепер знадобиться більше документів

фото: архів (Андрій Польовий)
На сесії міськради депутати внесли зміни до ухвали “Про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення безперешкодного функціонування транспортної інфраструктури м. Львова”. 
Згідно зі змінами, тепер, аби отримати своє авто з арештмайданчика, треба пред’явити додаткові документи.
Передбачається, що видачу транспортного засобу водію чи іншій уповноваженій особі здійснюватиме державне підприємство МВС України “Львів-Інформ-Ресурси” при умові представлення особою технічного паспорта на машину або іншого документа, який підтверджує право власності або право користування транспортним засобом та пред’явлення відповідної копії протоколу про адмінправопорушення, у зв’язку з вчиненням якого було прийнято рішення про евакуацію, а також дозвіл уповноваженої особи УДАІ МВС України у Львівській області про повернення автотранспорту, інформує tvoemisto.tv.
Власник евакуйованого автомобіля повинен буде пред’явити квитанцію про добровільну сплату відшкодування витрат за виконання робіт із примусового переміщення транспортних засобів ЛКП “Львівелектротранс” та квитанцію про сплату за надання послуг зі зберігання затриманого автомобіля на спеціальному майданчику.
Зазначимо, раніше в порядку містилась вимога щодо представлення техпаспорта і відповідного протоколу про вчинення адміністративного правопорушення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8138 / 1.53MB / SQL:{query_count}