Валерій Веремчук – узгоджений кандидат від патріотичних сил

Керівника Народної Самооборони Валерія Веремчука, який балотується до Верховної Ради в 116-ому окрузі, підтримують партія УДАР Віталія Кличка, Радикальна партія Олега Ляшка, Народний Рух України, Українська республіканська партія, “Сила людей”, громадсько-журналістський рух “Народний контроль” та Союз Українок

Цього тижня Львівська міська організація партії УДАР Віталія Кличка, яка входить до “Блоку Петра Порошенка”, вирішила підтримати на позачергових парламентських виборах керівника Народної Самооборони Валерія Веремчука.
“Порадившись із керівниками районних організацій, ми вирішили підтримати Валерія Веремчука з огляду на його діяльність, громадську та політичну позицію, враховуючи, що не було висунуто від УДАРу і “Блоку Петра Порошенка” в цілому свого кандидата у цьому окрузі. 
Натомість Валерій Веремчук, за нинішньою соціологією, має реальні шанси на перемогу в 116-ому окрузі”, – пояснює Юрій Мартинюк, голова міської організації УДАРу, яка є основою “Блоку Петра Порошенка”. Він каже, що вже давно знає Валерія Веремчука. Активна громадська та волонтерська діяльність керівника Народної Самооборони в останні місяці переконує в тому, що цей кандидат буде гідно представляти своїх виборців у парламенті.
 
Юрій Шухевич і Валерій Веремчук провели спільну зустріч з освітянами на Левандівці
“У Валерія Веремчука реальний шанс перемогти. Він представляє молоде покоління, яке активно долучалось до подій останнього року. Це людина, яка мислить по-новому. Головною вимогою Майдану було оновлення влади.
До влади повинні прийти нові люди, які протистояли попередньому режиму, мають досвід громадської і політичної роботи. Думаю, що  Валерій Веремчук підходить під ці критерії, при цьому його основний конкурент суттєво втрачає у рівні довіри”, – зауважує політолог Микола Бучин.
Окрім УДАРу, підтримку Валерію Веремчуку вже висловили Радикальна партія Олега Ляшка, Народний Рух Украї­ни, Українська респуб­ліканська партія, “Сила людей”, громадсько-журналістський рух “Народний контроль” та Союз Українок. Як бачимо, серед цих сил є як легендарні організації, які доклались до відновлення та розбудови української державності, так і представники нового покоління патріотів. Валерія Веремчука підтримують Герой України Юрій Шухевич та незалежні кандидати – легендарний сот­ник Майдану Володимир Парасюк і відомий журналіст Дмитро Добродомов.
“Валерій Веремчук є одним із найкращих депутатів Львівської міської ради двох каденцій, має відповідний досвід для парламентської роботи. І добре, що він балотується у мажоритарному окрузі, бо його сила саме у тому, аби працювати на конкретній території з громадою. Львів виграє, якщо обере Валерія Веремчука народним депутатом”, – запевняє Олександр Солонтай, член політичної партії “Сила людей”, експерт Інституту політичної освіти.

       За відповідальну Раду!       
Валерій Веремчук підписав Меморандум коаліції громадських організацій “За відповідальну Раду!”. Документ передбачає пуб­лічні зобов’язання майбутнього депутата перед громадськістю голосувати за конкретні реформаторські закони після виборів. Ідеться про 11 законопроектів щодо боротьби з корупцією та захисту прав і свобод людини. Розробники меморандуму – громадські активісти – називають цей документ своєрідною програмою-мінімум щодо виконання задекларованих реформ. 
Ще раніше Валерій Веремчук підписав Декларацію про зобов’язання перед громадою, розроблену Комітетом Майдану Львівщини, та Меморандум про співпрацю з рухом “Чесно”, таким чином узявши на себе обов’язок майбутнього депутата бути відкритим перед громадою, звітувати про свою діяльність, голосувати виключно персонально, належно відвідувати сесійні засідання та засідання комітетів, дотримуватися вимог законодавства щодо захисту прав людини та норм антикорупційного законодавства.

       Коментарі       
Юрій Шухевич, Герой України:
– Безумовно, я підтримую Валерія Веремчука, бо він молодий, він був на Майдані. Був у Самообороні не тільки на Майдані, а й тут. Коли тут, у Львові, в лютому не було нікого, Самооборона підтримувала порядок і далі це робить. А ще допомагає Збройним силам України. Тепер наші війська тримаються на волонтерах, а не на державній допомозі. Волонтери споряджають військових. І Валерій Веремчук є координатором цих волонтерів. 

Тимур Баротов, заступник командира добровольчого батальйону “Айдар”:
– Війна не лише на сході. При нашій теперішній владі вся Україна – це фронт. І так, як ми зараз боремось із зовнішніми ворогами, хтось повинен боротись із залишками банди при владі. Особисто я ту боротьбу довірив би Валерію Веремчуку.

Лідія Бойчишин, заступник голови Львівського обласного відділу Союзу Українок:
– Такі люди, як Валерій Веремчук, у Верхов­ній Раді будуть працювати на благо народу. Союз Українок підтримує Валерія Веремчука, бо співпрацюємо з ним і Народною Самообороною ще з часів Революції Гідності. Комітет жіночого спротиву, до якого входить Союз Українок, тоді увійшов у команду Комітету Майдану Львівщини. А з початком російської агресії ми разом із Валерієм Веремчуком збираємо пожертви та речі для учасників АТО. Знаємо його як порядну, самовіддану і дуже працьовиту людину.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8185 / 1.58MB / SQL:{query_count}