Те, що єднає

У Львові покажуть фотопроект “Е97”, присвячений Криму

21 жовтня  у Львові за адресою вул. Мулярська, 2-а разом із відкриттям Першої львівської медіатеки відкриється фотопроект “Е97”, присвячений Криму.
Групова виставка “Е97” представляє фотопроекти художників, створені до подій 2014 року на території Криму. Роботи відображають глибоко мистецький погляд на простір Криму, апелюють до внутрішніх образів і почуттів. 
Паралельна програма тижневої виставки складатиметься зі спілкування з самими митцями та запрошеними спеціалістами на теми фотомистецтва та актуальні питання “творення” сьогодні. В програмі виставки планується проведення перформансу від учасників та презентації ініціативи “Е97” з анонсом подій, пов’язаних з темою Криму та запрошення всіх охочих до співпраці. 
Взагалі “Е97” –  це автомобільна траса, що поєднує материкову Україну та півострів Крим. А виставка в рамках проекту “Е97” – це співпраця кримських та львівських художників, спрямована на руйнування стереотипів у сприйнятті навіть самого слова “Крим”.  Комунікація між самими учасниками є важливим елементом проекту для подальшої перспективи співпраці та формуванні громадської ініціативи “Е97”. 
Паралельна програма виставки нестиме просвітницький характер, що не торкатиметься теми політичної ситуації, а говоритиме про Крим як культурне середовище, розкриваючи його особливості і проблеми. Виставка буде першим кроком у залученні просторів Львова для самовираження художників з Криму або проектів, що працюють у даному напрямку. Мешканці Львова та усі бажаючі зможуть більше дізнатись про Крим, відчути його мистецтво та позбутись упереджень, поспілкуватись особисто з учасниками та долучитись до наступних проектів чи запропонувати власні.
Проект – виставка “Е97” реалізується в рамках програми “Майстерня громадської активності” за підтримки Колегіуму ім. Теодора Гойса Фонду Роберта Боша та Об’єднання MitOst e.V. та програми польсько-американського Фонду Свободи “Перетворення у Регіоні” – RITA, яку реалізує Фонд Освіта для демократії. В Україні програма реалізується “Українською мережею освіти дорослих та розвитку інновацій” за підтримки локальних партнерів.
Виставка та сама ініціатива “Е97” (як арт-резиденція у Львові) відбуватиметься у спільному циклі проектів про Крим, що підтримуються спілкою активних громадян, ініціатив та організацій пов’язаних темою Криму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8906 / 1.53MB / SQL:{query_count}