Сфотографуйте свою проблему

Тепер у міськраду можна звернутися за допомоги... мобільного додатка

Із чиновниками завжди непросто. Вочевидь, для того, аби бути почутими, містяни мусять бути ще й винахідливими. 
До прикладу, студент п’ятого курсу факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету ім. І. Франка Назар Садов’як розробив... додаток для смартфонів на базі Android під назвою “Звернення у ЛМР”. За його допомоги жителі міста можуть звернутись у міськраду із проблемами чи ініціативами.
Винахідливий студент вважає, що цей додаток значно спростить подання звернень для містян. Для цього варто лише завантажити його з магазину додатків Google Play на свій телефон, обрати категорію звернення, коротко описати зміст, вказати контактні відомості і, якщо необхідно, зробити чи завантажити фото.
Термін надання консультації-відповіді на електронне звернення становить сім днів. Її надішлють на вказану у формі адресу електронної скриньки.

Аби скористатися послугою, потрібно:
* Зайти у Play Market (play.google.com) через смартфон і знайти додаток “Звернення у Львівську міську раду”.
* Завантажити і запустити додаток.
* Надати контактну інформацію про себе (вказати П.І.П., адресу, номер телефону та адресу електронної скриньки).
* Обрати категорію звернення, коротко описати його зміст, якщо потрібно – завантажити фото і вказати місце, де воно було зроблене.
“Коли в людини виникає якась проблема чи ініціатива, вона звичайно звертається до органів влади. Щороку таких письмових звернень до мерії надходить близько 120 тисяч. Чотири роки тому була впроваджена новація: не обов’язково писати заяву – можна лише запов­нити аплікаційну форму на сайті. Минулого року таких електронних звернень було лише дві-чотири тисячі. 
Цього року ми запровадили ще одну інновацію, аби ще більше спростити цей процес. Йдеться про звернення через мобільний додаток. Наразі він є лише для смартфонів на базі Android, але згодом плануємо розробити такий і для iOS. Проблема в тому, що законодавчо це не прирівнюється до офіційного звернення, хоча, з іншого боку, ми намагаємося зробити для цього все що можемо. Лише два кліки – і не треба ані їхати, ані писати заяву, ані витрачати час. Тому це максимально зручно для людей”, – зазначив Андрій Москаленко, директор департаменту “Адміністрація міського голови” та в.о. директора департаменту розвитку ЛМР.
Нагадаємо: згідно з розпорядженням міського голови від 12.10.2009 №521 “Про роботу з електронними зверненнями громадян, що надходять на офіційний веб-сайт Львівської міської ради”, електронні звернення та відповіді на них не мають статусу офіційних документів, а є консультативними. 
Якщо надіслане питання не є консультативним, жителеві порекомендують звернутися з письмовою заявою у Львівську міськраду (Центр надання адміністративних послуг) або в інший орган, у повноваження якого входить його вирішення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8613 / 1.55MB / SQL:{query_count}