Плани на осінь

Які і коли дороги відремонтують у Львові?

фото: архів
У Львові про­довжують ремонтувати доро­ги. Облаштову­ють транспор­тну розв’язку на пе­­рехресті вулиць Куль­парківської та На­укової. 
15 вересня почали будувати другу частину транспортного кільця. Відтак на збудованому півкільці можна їхати тільки по вул. Кульпарківській на в’їзд та виїзд з міста. Усі роботи тут пла­нують завершити до 1 листопада. 
Днями на ремонт закрили частину вул. О. Кульчицької. До 1 жовтня вул. О. Кульчицької на ділянці від вул. С. Петлюри до вул. Насінної буде закрита для руху транспорту. До 15 грудня на ремонт у Львові закрита вулиця Польова. Її ремонтують на ділянці від вул. Старознесенської до вул. Новознесенської. До жовтня триватимуть ремонтні роботи на вул. Куліша. Її ремонтують частинами. Сюди повернуть бруківку та облаштують велосипедну доріжку. Також у місті ремонтуватимуть вул. Володимира Великого. Минулого та цього тижня тут вирізали ділянки асфальту, а самі роботи з прокладання нового покриття планують почати наступного тижня, інформує tvoemisto.tv
На вулиці Куліша повернуть бруківку та облаштують велосипедну доріжку
“На цій ділянці дороги виникає проблема, бо при високих температурах утворюються напливи – горби на асфальті. У минулі роки ми це виправляли, але ситуація повторюється. Минулого тижня виконавець робіт зрізав ділянки асфальту від вул. Боткіна до кільця (вул. Кульпарківська), а цього тижня – від магазину “Океан” до вул. Боткіна. Йде мова про те, аби зміцнити тут основу, щоб знову не утворювались горби”, – каже голова Франківського району  Львова Руслан Кандибор.
Щодо скарг водіїв на те, що вирізані ще з минулого тижня ділянки асфальту на проїжджій частині ніяк не позначені, чиновник запевнив, що там найближчим часом з’являться знаки.
Додамо, також через роботи водоканалу на перехресті вул. Хімічної – Замарстинівської ускладнено проїзд.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8856 / 1.53MB / SQL:{query_count}