Допомогти армії

Половину коштів з фестивалю “Золотий лев-2014” перерахують на підтримку армії

Цього року міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев” святкуватиме 25-річчя. Зважаючи на ситуацію в Україні, “Золотий лев-2014” пройде під гаслом “Схід і Захід разом!”. Стартує захід 27 вересня і триватиме до 5 жовтня. Організатори очікують 30 тис. глядачів. Половину коштів від вартості квитків обіцяють перерахувати на підтримку української армії.
У програмі фестивалю львів’яни та гості міста зможуть побачити на сценах львівських театрів вистави колективів з Німеччини, Білорусі, Грузії, Латвії, Польщі та України (зокрема зі сходу). Подією цьогорічного фестивалю будуть театри з Луганська, які в умовах війни творили вистави в підвалах та бомбосховищах. І саме у Львові відбудуться прем’єри цих вистав, інформує  прес-служба Львівської міськради.
Вперше у Львові Німеччину на фестивалі представлятиме театр “МЕТА” з виставою “Musicophilia”, Польщу – видатний художник, сценограф та режисер Лешек Мондзік з театру “Scena Plastyczna KUL”. Вільний театр з Грузії планує привезти на фестиваль виставу “Механічний апельсин”.
З Києва на фестиваль “Золотий лев-2014” приїде Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка з виставою “Квітка Будяк”. Свої вистави на фестивалі представлять також львівські театри.
Карнавальної ходи цьогоріч не буде, але відкриття фестивалю відбудеться вуличною виставою Львівського академічного театру “Воскресіння” “Сни за Кобзарем”, яка приурочена 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Також театр “Воскресіння” представить на фестивалі сімейну драму “Сарана” за п’єсою Біляни Србляновіч.
Квитки на вистави “Золотого лева” коштують від 50 до 150 грн, придбати їх можна з 15 вересня в касі театру “Воскресіння”, а також у касах театрів, в яких відбуватимуться вистави.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8334 / 1.53MB / SQL:{query_count}