Наше краще!

Наступного тижня у місті Лева на білбордах та ситі-лайтах з’явиться соціальна реклама товарів українського виробництва

Львів продовжує бойкотувати російські товари: їх позначають прапорами-трико­лорами, розміщують на окремих полицях. 
Та часто свідомі покупці, які підтримують бойкот, потрапляють у складне становище, бо відмовившись від раніше звичної для них продукції, губляться серед широкого асортименту, а про альтернативу від українського виробника знають надто мало. Тож щоби показати львів’янам і туристам цю альтернативу міськрада планує рекламувати товари вітчизняного виробництва. Часто вони кращої якості, ніж закордонні, просто не такі “розпіарені”, тож люди про них подекуди й не чули...
У міській раді запевняють, що реклама української продукції у Львові з’явиться вже наприкінці наступного тижня, а саме 15 серпня. Ідея розміщення соціальної реклами на підтримку національного виробника виникла під час обговорення на сесії міськради ухвали “Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території Львова у 2014 – 2016 роках”. Тож з 15 серпня до 15 жовтня соціальну рекламу “Вироблено в Україні” розмістять на десяти білбордах та стількох же ситі-лайтах у місті, – повідомляють в управлінні економіки Львівської міськ­ради.
Ідея звичайно добра... Та, як знаємо, не так у нас все швидко робиться, як би мало. Бо хоча роботи з виготовлення і встановлення реклами мали б почати вже з початку наступного тижня, та, як виявилось, у міськраді все ще не мають... ані ескізів реклами, ані переліку місць, де її розмістять.
Реклама української продукції у Львові з’явиться вже наприкінці наступного тижня, а саме 15 серпня
Нагадаємо, відповідну ухвалу прийняли 10 липня на пленарному засіданні Львівської міськради, за неї проголосувало 69 депутатів. Цей документ передбачає обов’язкове маркування товарів російського походження та проведення акцій на підтримку українських.
Тож львівських підприємців закликали ознаковувати товари в торгових точках, позначаючи як прилавки, так і саму продукцію відповідними цінниками з прапором Російської Федерації, а також розміщувати детальну інформацію про місце виробництва, фасування чи виготовлення товару. У більшості супермаркетів міста відповідні позначки вже з’явились, проте далеко не всюди російські товари лежать на окремих полицях.
Як розповіла “Пошті” Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управління міськради, цього тижня до неї звернулись громадські активісти із скаргою про те, що у Львові все ще залишається частина магазинів, де не маркують російських товарів. 
“Активісти питали, як можуть на це реагувати, щоб ситуацію виправили. Вони письмово оформили скаргу, скерували її в юридичне управління і ми далі будемо її опрацьовувати. Спробуємо звертатись до суду з позовом про зобов’язання виконання ухвали, це буде складний процес”, – каже Гелена Пайонкевич. 
З її слів, штраф як міру покарання юридичне управління ще не затвердило. Воно  разом із департаментом економіки все ще напрацьовує методику покарання для підприємців, які не виконують ухвали і не маркують російського на прилавках. “Підприємців, які одразу напряму відмовились виконувати ухвалу, не було. Я особисто була присутня на зустрічах із ними, всі однозначно підтримали рішення, казали що виконуватимуть його. Була спільна нарада із представниками великих торговельних мереж, про випадки прямої відмови я не чула”, – каже Гелена Пайонкевич.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8047 / 1.55MB / SQL:{query_count}