Вночі без світлофорів

ЛКП “Львівавтодор” перегляне режими роботи світлофорів у нічний період

Містян запрошують долучитись до введення новацій і проголосувати за регульовані перехрестя або пішохідні переходи в період, коли їх доцільно переводити у режим жовтого миготіння, та назвати причину, інформує прес-служба міськради. 
Зокрема, у переліку об’єкти на вул. Патона (ТЦ “Сріблястий”), вул. Волод. Великого, 34, вул. Торгова – Театральна, кілька переходів на просп. Червоної Калини та просп. Чорновола. 
Пропозиції щодо роботи світлофорів пишіть на lvivavtodor@ukr.net, або на facebook.com/Lvivavtodor, або телефонуйте на гарячу лінію 235-03-17. Усі пропозиції  прочитають інженери відділу організації та безпеки дорожнього руху.
11.08.2014 9:55
v.stelmah52@gmail.com

Добридень панству. Я пропоную застосувати у м. Львові режим жовтого миготіння. ПРИЧИНА : 1. жовте миготіння, це додатково повідомляє водія щодо обережності переїзду нерегульованої ділянки дороги, 2. вночі львівяни відпочивають, і хочеться відкрити вікно, а при робочому світофорі про тишу розмови бути не може, а саме: гальмування, рушання, звукові сигнали,тощо. 3. якість та швидкість роботи комунальних служб, літо-зима. 4. дисциплінує водіїв щодо дотримання ними правил дорожнього руху. 5. зобовяже інспекторів Держ Авто Інспекції приділяти більшу увагу та контроль за нерегельованими ділянками дороги. 5.вчасний доїзд до адреси "спец транспорту".


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8712 / 1.55MB / SQL:{query_count}