Правда чи обман?

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА перевірить, чи справді медики “косять” від армії

Останніми днями засоби масової інформації рясніють повідомленнями від Львівського обласного військового комісаріату та деяких представників органів місцевого самоврядування щодо неявки військовозобов’язаних медиків до районних військових комісаріатів через “захворювання”, а також про видачу медичних довідок, які дозволяють призовникам уникати мобілізації.
Як повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Голдун надіслав запит до Львівського обласного військового комісаріату щодо надання конкретної інформації про можливі факти перешкоджання роботі військових комісаріатів, зловживань, неетичної поведінки з боку керівників медичних закладів чи окремих медичних працівників під час проведення заходів з мобілізації.
“Після отримання інформації від обласного військового комісаріату буде проведена об’єктивна і принципова службова перевірка і дана належна оцінка діям кожного медичного працівника, хто зганьбив лікарську честь у скрутний для держави час”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на початку тижня Львівський обласний військовий комісаріат повідомляв, що протягом третьої хвилі мобілізації відібрали тільки половину з потрібних медиків. Така ситуація пов’язана з їх неявкою до військових комісаріатів через “захворювання”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8477 / 1.53MB / SQL:{query_count}