А де пересісти?

У трамваях розмістять схеми пересадок на інші маршрути

зображення: прес-служба ЛМР
У Львові у трамваях маршрутів №1, 2, 3, 5, 9 і частково маршруту №4 встановлять нові таблички та схеми руху, які розробив львівський дизайнер Єгор Каліберда. На інших маршрутах їх оновлять дещо пізніше, повідомили в прес-службі Львівської міськради. 
“Ми вирішили розділити схему трамваїв і тролейбусів, адже є 10 маршрутів як трамваїв, так і тролейбусів, а в їх загальній схемі дуже важко буде розібратися. Тому зараз розглядаємо всі можливі варіанти реалізації схем і бокових табличок для тролейбусів”, – повідомила Ольга Бачинська, начальник відділу маркетингу ЛКП “Львівелектротранс”.
“Таблички двосторонні. На зовнішній стороні великими літерами будуть написані основні зупинки, скажімо, де великий потік людей або кінцеві зупинки. Зазвичай таких є 5 – 6. Шрифт для них обирали спеціально – він досить широкий, аби читати під великим кутом. Шрифт для номерів маршрутів розробляв я особисто. 
Номери написані на білому фоні чорними цифрами, як і написи на табличках, для того, щоби люди з вадами зору могли краще бачити весь текст, оскільки вища контрастність допомагає його сприйняттю. На внутрішній стороні є лінійна схема маршруту із вказаними на ній пересадками та перетинами з іншими маршрутами. Ідея виникла, коли зрозумів, що люди постійно запитують, де їм пересісти на інший трамвай. Завдяки лінійним схемам із пересадками ці питання закриються”, – розповів Єгор Каліберда. Крім того, що схему маршрутів можна побачити у вагонах, буде можливість і її роздрукувати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8236 / 1.53MB / SQL:{query_count}