Громадський е-довідник для львів’ян

Інформацію про громадські інформаційні центри Львівщини та послуги, які вони надають, невдовзі можна буде знайти в інтернеті

На Львівщині створять електронний довідник громадських послуг. Зібрати інформацію планують на порталі “E-posluga”, повідомляють “Варіанти”. 
“Це довідник електронних послуг, які можуть отримати жителі Львівщини за сприяння мережі громадських інформаційних центрів”, – повідомив керівник проекту Олександр Софій. За його словами, створення порталу стане важливим етапом Програми розвитку електронного урядування Львівщини, яку сподіваються втілити до 2018 року.
Створення порталу обговорили на семінарах проекту “Розвиток нових комунікаційних технологій у діяльності Центрів надання консультаційних послуг”. Про свій досвід та ефективність цифрових комунікацій розповів Гжегож Хуніч із польського міста Люблін.
“Консолідація міських інформаційних ресурсів у Любліні дозволила сьогодні створити ефективну систему надання послуг для населення. У рік ми фіксуємо 10 мільйонів відвідин міських інформаційних сервісів, а майже 130 тисяч жителів міста щороку відвідують центри обслуговування мешканців з метою отримати необхідну інформацію щодо вирішення їхніх негайних проблем”, – зазначив Гжегож Хуніч.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8865 / 1.52MB / SQL:{query_count}