Чекаємо у місті Лева!

Львів знову в ТОП-20 європейських міст, які варто відвідати

фото: afishalviv.net
Відоме американське онлайн-видання The Huffington Post зробило підбірку 20 європейських міст, які варто відвідати у “ваші 20 років”. Серед таких мегаполісів, як Берлін, Лісабон і Барселона, – наш Львів.
“Для людей, які народились у 90-их і 2000-их, так званих народжених перед міленіумом, ці 20 міст пропонують смачну вуличну їжу, хіп-гостели, затишні кафе й чимало нових культур”, – йдеться в публікації.
Зокрема, Львів описано як одне з найзагадковіших і найчарівніших міст Східної Європи. “Львів відомий своїм красивим історичним центром і глибоким корінням культури кав’ярень”, – зазначено у The Huffington Post. 
Туристів у Львові приваблює велика кількість архітектурних стилів на площі Ринок, можливість відвідати історичні та мистецькі музеї, а також найстаріший в Україні пивзавод, який досі функціонує. Наразі ця публікація на сайті видання зібрала понад 20 тисяч “лайків” і понад 4 тисячі поширень у соцмережах.
Як писала “Пошта”, цього року Львів увійшов і в п’ятірку найдешевших міст Європи за вартістю проживання, згідно з рейтингом Numbeo. Найдорожчим визнали Цюріх.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7810 / 1.52MB / SQL:{query_count}