У Львові напрацьовують концепцію введення електронного квитка

До 28 липня у Львові спеціальна робоча група підготує рамкові умови та принципи реалізації проекту електронного квитка для оплати проїзду міським громадським транспортом

фото: 3222.ua
“Йдеться наразі про концептуальний підхід до цього проекту: займатиметься електронним квитком спільне підприємство чи ЛКП, чи до його реалізації залучатиметься позика ЄБРР, МФК, бюджетні кошти, як розраховуватиметься вартість проїзду (за кілометражем чи, як зараз, за пасажиропотоком). Лише напрацювавши це, ми зможемо оголосити тендер, аби визначити, хто займатиметься цим питанням”, – розповів tvoemisto.tv начальник управління зовнішньоекономічної діяльності й інвестицій Львівської міськ­ради Сергій Кіраль.
Посадовець зазначив, що на засіданні робочої групи озвучили пропозицію винести цю концепцію на розгляд депутатського корпусу міста, а вже після цього приступати до підготовки технічного завдання. “Тут, очевидно, доведеться залучати консультантів”, – додав він.
Зі слів Сергія Кіраля, наразі не ведуться жодні переговори з потенційними інвесторами про реалізацію проекту електронного квитка, зокрема з латвійською компанією “Рігас Карте”. 
Нагадаємо, що у 2012-ому депутати міськради під час голосування не підтримали створення спільно з “Рігас Карте” підприємства ТзОВ “Леокарт”, яке мало впроваджувати у Львові єдиний електронний квиток. У відповідному проекті ухвали йшлося про те, що місто внесе частину статутного капіталу. “Переговори важко буде відновити, хоча це не є неможливо”, – сказав Сергій Кіраль.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8916 / 1.53MB / SQL:{query_count}