Трамваєм зручніше!

З наступного тижня у львівських “рогатих” з’являться зрозуміліші схеми руху

Нову трамвайну схему розробив на волонтерських засадах львівський дизайнер Єгор Каліберда. 
З його слів, попередня була незручною, тому він вирішив розробити власну. Роботу узгоджував із Львівелектротрансом, аби помилок не допустити і львів’яни могли легко визначити найзручніший для них маршрут чи місце пересадки. 
Як зазначила начальник відділу маркетингу ЛКП “Львівелектротранс” Ольга Бачинська, мінусом попередньої схеми було те, що на ній накладалися на карту міста і трамвайні, і тролейбусні маршрути, тому було складно орієнтуватись. 
Згідно з новою концепцією, кожен трамвайний маршрут розфарбований у інший колір, що робить карту зрозумілішою. Відповідно до нової схеми змінили й дизайн табличок трамваїв – тепер вони стануть кольоровими, а написи будуть великим шрифтом, аби було зручно людям із слабким зором. На табличці всередині салону буде позначено можливі пересадки на інший трамвай чи тролейбус. Автор навіть розробив власний шрифт для цифр номерів маршрутів. Найскладнішим із дизайнерського боку виявився маршрут трамвая №11, але й його вдалося реалізувати, інформує zaxid.net.
Упродовж наступного тижня в ЛКП “Львівелектротранс” планують змити з усіх трамваїв графіті й забрати несанкціоновану рекламу, а вже опісля розмістити оновлені схеми руху. Змінять згодом і лобові таблички, щоб уніфікувати ознакування трамвая. За словами Ольги Бачинської, проект зміни схем руху й трафаретів для Львівелектротрасу є доволі вартісним, адже облаштувати треба 100 трамваїв і 70 тролейбусів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7896 / 1.53MB / SQL:{query_count}