Нові “швидкі” для Львівщини

У рамках державної програми закупівлі медичного автотранспорту Львівщина отримала 51 автомобіль швидкої медичної допомоги класу А, В та С

Автомобілі оснащені згідно з переліком санітарного автотранспорту, укомплектовані сучасним медичним обладнанням для надання екстреної медичної допомоги, діагностики невідкладних станів, моніторування життєвих функцій пацієнта, коли його транспортують у лікувальні заклади, повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.
За наказом департаменту охорони здоров’я ЛОДА “швидкі” передали в райони. Окрім цього, на базі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги й медицини катастроф провели спеціалізоване навчання для медперсоналу, який працюватиме з новим обладнанням.
Якість і рівень комплектації карет “швидкої” відповідають вимогам національного стандарту. Усе обладнання в придбаних автомобілях – від провідних світових виробників, що дає можливість наблизити якість і рівень надання медичної допомоги області до європейських стандартів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8563 / 1.52MB / SQL:{query_count}