Депутатів і чиновників поменшає?

Міський голова Львова пропонує на наступному пленарному засіданні сесії міської ради розглянути ухвалу про зменшення кількості депутатів міської ради

Таку ж пропозицію мер подасть у облраду, щоб і та зменшувала кількість депутатів у всіх містах Львівщини. 
“Те ж треба робити у Верховній Раді. Велика кількість депутатів надто дорого коштує для українського народу… Для Львова, наприклад, цілком достатньо би було 20 депутатів – найавторитетніших громадян міста. Щоб це були люди публічні, відомі, які би з честю представляли інтереси міста, могли бути хорошими порадниками…” – зазначив міський голова. 
Депутати таку пропозицію підтримали, та додали, що в такому випадку має бути зменшено й кількість чиновників. Заперечив депутатське скорочення лише депутат від “Батьківщини” Ярослав Музичко. Він заявив, що розмови про скорочення депутатського корпусу  є спекуляціями. “У західних країнах депутатами працюють на платній основі. Якщо зараз  говорити про скорочення, то треба вносити зміни до Конституції і говорити про зміну представницької влади”, – зазначив він.
Самостійно зменшити кількість депутатів Львівська міська рада може лише до 60 осіб. Аби депутатів стало ще менше, треба прийняти відповідні законодавчі зміни на рівні Верховної Ради. Зі слів мера, проект ухвали опрацьовуватиме юридичне управління спільно з управлінням “Секретаріат міської ради”. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8592 / 1.52MB / SQL:{query_count}