Амуніція для військових

Активісти Самооборони Львівщини через кордон перенесли 75 бронежилетів

фото: facebook.com/lviv.samooborona
У середу, 25 червня, громадські добровольці пішки перенесли на територію України чергову партію військової амуніції – 75 бронежилетів. Операцію організували та провели активісти Самооборони Львівщини. 
Зі слів керівника Самооборони Львівщини Валерія Веремчука, засоби захисту добровольці переносили на собі – по одному бронежилету на людину. Адже європейські закони не дозволяють брати із собою більше одного бронежилета, інформує прес-служба Самооборони Львівщини.
Представники Самооборони й надалі за кордоном шукають військове спорядження для українських вояків. Останню партію бронежилетів відшукали на складах у Німеччині. 
Амуніцію закупили через Центр забезпечення армії, який координує збір і розподіл допомоги українським військовикам та є спільною ініціативою Комітету Майдану Львівщини та Самооборони та у співпраці із Центром військового капеланства. З цього тижня у Центрі забезпечення запрацює відкрита і детальна онлайн-звітність щодо того, куди і скільки коштів було скеровано, скільки і чого було закуплено. Інформація міститиметься на офіційному сайті Народної Самооборони (samooborona.org) та на їхній сторінці у Facebook
Центр забезпечення при Самообороні Львівщини постійно збирає інформацію, які військові частини і чого найбільше потребують, співпрацює з меценатами. Цю інформацію також постійно оновлюватимуть на відкритій онлайн-сторінці. “Підключаємо до цієї справи підприємців, усіх, хто має таку волю і можливість допомогти нашим військовослужбовцям, які перебувають або їдуть у зону АТО, – розповідає Валерій Веремчук. – На жаль, бронежилети та інша амуніція постійно дорожчають”.
Раніше військове спорядження та засоби захисту, зокрема, бронежилети, шоломи, нічні приціли активісти Самооборони спільно із жертводавцями подарували військовим частинам на Львівщині, а також спецбатальйону “Львів”, чиї бійці відправилися служити у зону конфлікту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4122 / 3.97MB / SQL:{query_count}