Приїдемо і навчимо безкоштовно!

Волонтери зі Львова організовують безоплатне навчання в інтерактивному таборі для молоді з Донбасу

Львів’яни організовують для жителів Донбасу безкоштовний відпочинок і навчання на морі. Краматорська міська громадська організація “Фонд розвитку громади” й благодійна організація “Львівська освітня фундація” запрошують молодь із південно-східних регіонів України взяти участь у інтерактивному таборі “Простір ідей”. Мета: “допомогти знайти себе в процесі побудови міцного суспільства”.
Львів’яни навчатимуть молодь із Донбасу “ефективності спільних дій”, яка є невід’ємною складовою кожної громади. “Ми організовуємо такий табір, аби навчити організовувати й втілювати в життя соціальні проекти. Табір триватиме тиждень. Попередньо планували провести його в Бердянську, що в Запорізькій області, але в зв’язку з подіями, які відбуваються, думаємо і над запасним планом”, – розповів “Пошті” працівник БО “Львівська освітня фундація” пан Андрій.  
Проект  триватиме з 1 до 8 липня. Зі слів співрозмовника, родзинкою задуму є те, що львівські волонтери поїдуть на схід. “Десять волонтерів зі Львова працюватимуть із учасниками на сході. Ми робимо акцент на жителях із Запоріжжя, Донецька та Луганська. Такий табір проводимо вперше. Цього року відбулося багато культурних акцій, пов’язаних із жителями східних регіонів. Часто вони приїздили до Львова. Цього разу ми захотіли поїхати до них, навчити їх чогось і почерпнути щось для себе”, – зазначив пан Андрій.  
Анкети в потенційних учасників приймають до 20 червня. Попри те, що планували провести табір для 20 людей, наразі вже зареєструвалася 21 особа.  До слова, для учасників проживання, харчування і навчання  безкоштовне. Із власної кишені їм доведеться оплатити лише витрати на дорогу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8131 / 1.53MB / SQL:{query_count}