Вакарчук у рідній львівській школі

Учора лідер гурту “Океан Ельзи” зустрівся з учнями Львівської лінгвістичної гімназії, яку він закінчив у 1991 році

фото: Андрій Польовий
У Львові Святослав Вакарчук завітав до рідної гімназії. Він привітав свого класного керівника та школярів зі Святом останнього дзвоника. Учні та вчителі настільки тепло його зустріли, що співак аж розчулився. 
“Чесно кажучи, я не був готовий до тих емоцій, які ви у мене викликали. Коли я зайшов у актову залу, виникло питання: чому вона така маленька, така тендітна? Я просто звик до інших приміщень. Коли ішов сюди, був готовий, що увійду в нібито незнайоме приміщення. Але буквально за декілька секунд зрозумів, що я вдома!” – розповів Святослав Вакарчук учням. 

фото: Андрій Польовий
Вокаліст не був готовий говорити на політичні теми чи вести дебати. Він хотів лише подякувати від щирого серця. “Хочу подякувати цим стінам за десять років, які я тут провів. Велика заслуга цієї школи в тому, що я стою  перед вами таким, яким я є. У мене дуже дивне відчуття: я звик вільно говорити в будь-якому середовищі, а зараз говорити не можу…” –  не стримав сліз Святослав Вакарчук.
Співак звернувся до школярів із проханням не нехтувати шкільними роками та бути слухняними. “Дуже важливо, щоби ви усвідомлювали: зараз із вами насправді відбувається те, що вас робить людьми. 
І сьогодні вас навчають і роблять особистостями саме вчителі у школі та батьки удома. Ще трохи, і ви станете дорослими людьми, які вже не зміняться. Поки у вас є час, поки є шанс змінюватися, ставати кращими, треба думати, якими ви хочете бути. Це найпродуктивніший час, який тільки може бути у вашому житті. Після школи час дуже швидко мине. Зараз ви формуєте характер, робите себе людьми. Від шкільних років залежить ваше майбутнє!” – зазначив Святослав Вакарчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8119 / 1.55MB / SQL:{query_count}