Ресторан “Прага” святкує 9-річчя!

У Львові в травні 2005 року ресторан “Прага” гостинно відчинив свої двері для перших відвідувачів і презентував чесько-європейську кухню, яка на той час не була представлена в жодному закладі Львова

фото: facebook.com/Praha.lviv
Так “Прага” зайняла певну “нішу” в ресторанній сфері міста, подарувавши городянам і гостям Львова трішки Праги з її колоритною культурою, смачною кухнею, морем пива, неповторною настоянкою “Бехерівкою” і багатьма іншими чеськими цікавинками. 
Стиль та інтер’єр закладу виконані у витонченому стилі ар нуво, де родзинкою стали роботи видатного чеха Альфонс Марії Мухи, зазначено на сторінці закладу в соц­мережі Facebook. Прийшовши в ресторан, немов поринаєш у справжню стародавню Європу з неповторною атмосферою витонченості й розкоші, де минуле органічно поєднується із сучасним.
“Прага” – унікальне явище львівського життя з присмаком Праги. Це висока якість, відмінний сервіс і вишуканий смак. Ми дякуємо вам, наші гості, за те, що ви з нами вже 9 років! Ми обіцяємо і надалі тішити вас оригінальними смачними стравами, створювати для вас особливо гарну атмосферу та влаштовувати цікаві шоу-програми!” – зазначають у “Празі”. 
Символ ресторану – бронзова фігура національного чеського героя. Звісно, усі впізнали бравого солдата Швейка з чеського роману Ярослава Гашека “Походеньки бравого солдата Швейка під час світової війни”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7749 / 1.54MB / SQL:{query_count}