Зіграємо в... петанк?

Цими вихідними у нашому місті відбудеться другий Leopolis Petanque cup

У суботу та неділю, 31 травня та 1 червня відповідно, у Львові, в парку “На валах” (біля Порохової вежі) відбудеться другий офіційний турнір Leopolis Petanque cup – 2014. 
Серед учасників – гравці зі Львова, Ужгорода, Мукачева, Києва, Тернополя, Коломиї. У перший день турніру змагатимуться дуплети (команди по двоє гравців), другого дня – триплети (команди по троє гравців). Початок змагань – о 10.00. 
Петанк називають найбільш соціальною грою у світі, оскільки грати її можуть люди різного віку та фізичної підготовки.  Основне її завдання – кинути металеву кулю як можна ближче до кошонета (маленької дерев’яної кулі). 
Петанк дуже популярний серед європейців! До прикладу, у Франції нею захоплюються понад 17 мільйонів осіб. Тож не дивно, що й у нашій країні цю гру відкриває для себе все більше людей. Ось уже кілька років в Україні існує федерація петанку, окрім цього у різних, зокрема й у Львові, діють клуби. 
До середовища любителів петанку може долучитись кожен, адже ігри у нашому місті проходять кожного вікенду у парку “На валах” (біля Порохової вежі). Кулі для петанку можна придбати у будь-якому інтернет-магазині.
Нагадаємо, перший турнір Leopolis Petanque cup відбувся у травні минулого року, участь у ньому взяло 8 команд. Найбільші міжнародні змагання з петанку в Україні відбулися на початку травня в Ужгороді. На турнір “Сакура” завітав і президент Міжнародної федерації петанку Клод Азема.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8749 / 1.52MB / SQL:{query_count}