Електронний пам’ятник Герою

У Львові може з’явитися електронна меморіальна дошка Герою Небесної сотні Богдану Сольчанику. Над її проектом уже працює група соціологів і дизайнерів

фото: stolica-ua.com
Друзі Героя Небесної сотні львів’янина Богдана Сольчаника, який загинув 20 лютого під час революційних подій у Києві, працюють над створенням електронної меморіальної дошки на його честь, повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook сестра загиблого Віра Гой.
“Ініціативна група соціологів і дизайнерів працює над створенням електронної меморіальної дошки Богдану Сольчанику, молодому досліднику, соціологу. Формат дошки — планшет на підставці, на який буде завантажено публіцистичні й академічні праці Богдана, вірші, фото з ним, а також спогади про нього. Цю дошку помістять у читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка”, — зазначила вона.  
Значну частину роботи виконують на волонтерських засадах, однак є низка витрат, які добровольці покрити не мають змоги. Тож організатори проекту просять зголоситися всіх небайдужих допомогти фінансово. Із запитаннями звертатися на адресу: trishky.natalka@gmail.com.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8394 / 1.52MB / SQL:{query_count}