Знайти роботу

Роботодавці Львова найбільше шукають швачок, водіїв та ІТ-інженерів

У Львівському міському центрі зайнято­сті найбільше вакансій швачок, водіїв, електромонтерів, електро­зварювальників, ма­лярів, слюсарів, кухарів, офіціантів, продавців, ІТ-інженерів, інженерів інших профілів, комерційних агентів і міліціонерів. Про це повідомив директор Львівського міського центру зайнятості Олег Рісний. 
З його слів, зараз на обліку в їх центрі перебуває 5 104 особи. З них 90% – львів’яни, решта – жителі Львівщини й інших областей. Серед тих, хто шукає роботу, більше жінок – майже 60%. Також більше половини становить молодь до 35 років.
Олег Рісний розповів, що з жовтня розпочалося відчутне зменшення кількості вакансій. Він навів приклад, що восени минулого року в центрі постійно було 2 – 2,5 тис. вакансій, а вже взимку – 700 – 800. Сьогодні у міському центрі зайнятості є 750 вакансій. 
“Ситуація на ринку праці напружена, особливо в юридичній і фінансовій сферах”, – додав Олег Рісний. За його словами, уже є вакансії сезонних робіт – працівників кафе і ресторанів на літніх майданчиках, збирачів ягід, інформує zaxid.net.
Цього року центр зможе запропонувати до тисячі робочих місць на громадських роботах. Здебільшого це благоустрій території і співпраця з громадськими організаціями в соціальній сфері. “Люди, які працюють на громадських роботах, допомагають безхатченкам чи особам, які недавно вийшли із в’язниці”, – зазначив Олег Рісний. Зарплата на громадських роботах – 1 500 грн. Загалом середня виплата по безробіттю у Львові – 1 300 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8172 / 1.52MB / SQL:{query_count}