Центр зайнятості шукає охочих вступити до батальйону “Львів”

У Львівському міському центрі зайнятості є вакансії міліціонерів і військовослужбовців за контрактом

фото: lb.ua
Про це повідомив директор міського центру зайнятості Олег Рісний. Зокрема, шукає охочих працівників окрема рота конвойної служби міліції ГУ МВС України у Львівській області. Запропонована зарплата – 2 тисячі гривень. Обов’язки – охорона затриманих осіб.
Також у центрі зайнятості шукають охочих вступити до батальйону особливого призначення “Львів” із зарплатою від 4200 гривень. “Уже двадцять троє людей зголосилися, сімох із них уже відібрали”, – додав директор. До центру зайнятості подали 10 вакансій із батальйону.
Нагадаємо, що у квітні міліція Львівщини оголосила набір кандидатів на службу в новостворений батальйон патрульної служби міліції особливого призначення “Львів”. У батальйоні має служити 500 осіб. Функція – захист і охорона життя, прав і свобод громадян, суспільства та держави від злочинних посягань, охорона громадського порядку тощо. 
На початку квітня керівник львівської міліції Сергій Зюбаненко запросив на роботу у міліцію активістів на посади інспекторів патрульно-постової служби.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7809 / 1.53MB / SQL:{query_count}